Як виварити джинси.

Вони повернулися! Варена джинса знову в моді. Зваріть собі з інтенсивно синіх штанців фантазійно-унікальну річ. Відкрийте кухонне вікно ширше, ставте на газ велику каструлю - початок покладено.
Вам знадобиться
  • - Джинси;
  • - відбілювач;
  • - гумки або прищіпки;
  • - велика каструля.
Інструкція
1
Джинси зімніть, скрутіть, стисніть і скріпіть цю конструкцію гумками для грошей, прищіпками або зажимами. Занадто туго НЕ закріплюйте, щоб проварити і внутрішні шари джинси. Якщо поєднувати всі ці способи стиснення джинсів за допомогою різних предметів, то результат вийде найоригінальнішим і індивідуальним. Для більшого ефекту зв'яжіть штанини кілька разів між собой.Поставьте велику каструлю або металеве відро, наповнені водою трохи більше, ніж наполовину на вогонь.
2
Дочекайтеся, коли вода нагріється приблизно до вісімдесяти градусів, і влийте в ємність склянку відбілювача, підійде проста «Білизна». Доведіть розчин до кипіння, постійно його помішуючи. Опустіть джинси в каструлю з киплячим розчином. Дійте обережно, краще надіньте гумові рукавички, щоб не пошкодити руки їдким составом.Во час варіння стежте, щоб джинси були повністю втоплені в киплячу рідину. Занурюйте їх за допомогою палиці або довгого ополоника. Щоб не надихатися шкідливими парами, надіньте респіратор або спорудити елементарну марлеву пов'язку.
3
Спостерігайте за кольором вариться вироби, якщо через кілька хвилин інтенсивність кольору не змінилася, то додайте ще трохи відбілювача. Зазвичай, щоб досягти відмінної ефекту, вистачає п'ятнадцяти хвилин. Але ви можете визначити, що процес близький до завершення, і за помітної зміни відтінку джінсов.Когда ви вирішите, що результат вас влаштовує, то обережно вийміть джинси з киплячого розчину, покладіть їх у тазик і промийте під холодною проточною водою. Зніміть всі гумки і прищіпки. Ще раз прополощіть джинси в розгорнутому вигляді. Висушіть їх.Якщо ви залишилися незадоволені получившимся ефектом, то можна виварити джинсове виріб ще раз. Після варіння потріть джинси жорсткою щіткою або наждачним папером. Це додасть їм потертість та ганьбою в потрібних місцях.