Як зменшити завантаження оперативної пам'яті. Як зменшити пам'ять windows.

Налаштування режимів роботи оперативної пам'яті - це один з важливих елементів оптимізації комп'ютера. Зазвичай його використовують у тому випадку, коли причиною повільної роботи ПК є брак ОЗУ.
Вам знадобиться
  • - Advanced System Care.
Інструкція
1
Почніть з збільшення допустимого обсягу віртуальної пам'яті. Це дозволить трохи знизити навантаження на плати оперативної пам'яті. Відкрийте властивості меню «Комп'ютер» і виберіть пункт «Додаткові параметри системи». Тепер відкрийте вкладку «Додатково» і натисніть кнопку «Параметри», розташовану в меню «Швидкодія». Відкрийте вкладку «Додатково» і натисніть кнопку «Змінити».
2
Зніміть прапорець з пункту «Автоматично вибирати обсяг файлу підкачки». Виділіть системний розділ диска і встановіть прапорець біля параметра «Вказати розмір». Введіть мінімальний і максимальний обсяги файлу підкачки. Натисніть кнопку «Поставити» і закрийте це вікно.
3
Тепер займіться відключенням непотрібних служб. Більше 10% постійно активних служб не використовуються більшістю користувачів. Відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Система і безпека». Тепер відкрийте підменю «Адміністрування» і перейдіть до пункту «Служби».
4
Виділіть непотрібну службу правою кнопкою миші і виберіть пункт «Зупинити». Виконайте цю процедуру для всіх невикористовуваних вами служб, попередньо вивчивши колонку «Опис». Будьте вкрай уважні. Відключення важливої служби може привести до збою в роботі операційної системи.
5
Тепер скачайте з сайту www.iobit.com утиліту AdvancedSystemCare. Вона допомагає оптимізувати комп'ютер, але в даному випадку вам буде потрібно тільки одна її функція. Запустіть цю програму і відкрийте меню «Утиліти». Перейдіть до пункту «Оперативна пам'ять».
6
Натисніть кнопку "Налаштування". Встановіть прапорці навпроти всіх пунктів відкрився меню. Натисніть кнопку «Застосувати». Тепер натисніть кнопку «Вперед» і в розгорнулося меню вкажіть параметр «Глибока очистка». Чи не закривайте цю утиліту, дозволивши їй автоматично очищати оперативну пам'ять.