Як встановити гальмівний циліндр. Як поміняти гальмівний передній циліндр.

Гальмівна система автомобіля - це життя і безпеку водія і пасажирів. Тому вона завжди повинна бути в ідеально справному стані. Слід частіше оглядати технічний стан головного, передніх і задніх гальмівних циліндрів. У разі виявлення дефектів негайно зробіть ремонт, а якщо це неможливо, встановіть нові.
Вам знадобиться
  • - ключ на 10;
  • - ключ на 13;
  • - ключ на 17;
  • - викрутка;
  • - монтажна лопатка;
  • - гумова груша;
  • - гумовий молоток.
Інструкція
1
Встановіть автомобіль на підйомник або оглядову яму. Зафіксуйте задні колеса. Зніміть переднє колесо і ключем на 17 відкрутите два болта і від'єднайте гальмівний супорт. Встановіть його в лещата. Візьміть ключ на 10 і відкрутите дві гайки кріплення сполучної трубки і від'єднайте її. Натисніть викруткою на фіксатор. При цьому він увійде в бічний паз гальмівного супорта. Гумовим молотком або великою викруткою посуньте циліндр по напрямних пазах. Слідкуйте, щоб фіксатор залишався в натиснутому стані. Зніміть гальмівний циліндр - для цього використовуйте монтажну лопатку як важіль. Перед установкою нового гальмівного циліндра на автомобіль, встановіть циліндр в направляючі пази супорта натиснувши на фіксатор і запресуйте гумовим молотком до упору. Поставте сполучну трубку на гальмівні циліндри.
2
Зафіксуйте передні колеса автомобіля і зніміть задні. Легкими ударами дерев'яної наставки або гумового молота від'єднайте гальмівний барабан. Звільніть кінець верхньої стягнутий пружини від гальмівної колодки. Підніміть вгору важіль «ручника». В цьому випадку гальмівні колодки розсунуться або зніміть їх. Від'єднайте гальмівну трубку від циліндра. Викриття 2 болта на 10, які кріплять його. Зніміть задній гальмівний циліндр і встановіть новий і всі елементи в зворотному порядку. Прокачайте гальма.
3
Візьміть гумову грушу і приберіть гальмівну рідину з гальмівного бачка, щоб зняти і встановити головний гальмівний циліндр. Від'єднайте гальмівних трубки, відкрутивши ключем на 10 три гайки, звільніть хомути двох шланг і зніміть їх. Візьміть ключ на 13 і відкрутите дві гайки кріплення головного гальмівного циліндра до корпусу автомобіля або вакуумного підсилювача. Зніміть циліндр. Установку проводите в зворотному порядку. Додайте гальмівну рідину в бачок і прокачайте гальма.