Як вибрати свічки запалювання для ВАЗ. чи підходять свічки bosch wr6dc на автомобілі ваз.

Щоб сприяти гарній роботі свого автомобіля, неодмінно виберіть підходящі свічки запалювання для нього. Автомобілі ВАЗ - це машини, які вимагають установки свічок таких зарекомендували себе брендів, як BRISK, BOSCH, NGK, CHAMPION.
Вам знадобиться
  • - свічковий ключ;
  • - стенд для перевірки свічок.
Інструкція
1
Вибирайте свічки, виходячи з таких параметрів, як краплинне число і розміри. Краплинне число визначає температурний режим роботи. Чим вище режим, тим холодніше свічка, а, отже, у неї є можливість працювати при найбільш низьких температурах. Обов'язково повинен бути правильно підібраний розмір, щоб свічка могла встати на своє місце без зусиль. Для автомобілів ВАЗ добре підходить продукція фірми BOSCH, що володіє центральним електродом. Мідний сердечник яких захищений шаром з хрому і нікелю.
2
Вибирайте більш дешеві свічки запалювання, підходящі для автомобілів ВАЗ. Вони випускаються компанією BRISK. Це класична продукція, електрод якої складається з нікелевого сплаву. Зверніть увагу на високий коефіцієнт теплопровідності даних свічок. Високою надійністю відрізняються свічки японської компанії NGK та американської фірми CHAMPION. Вони добре зарекомендували себе, так як є довговічними завдяки іридію в центральному електроді.
3
Не купуйте свічки запалювання, на яких є видимі пошкодження або тріщини. Обов'язково перевірте перед установкою, чи підходить зазор між електродами за розміром. На електродах свічки може з'явитися нагар, який вам слід прибрати щоб уникнути виходу автомобіля з ладу.
4
Щоб перевірити набуті свічки запалювання, поставте їх на час в барокамеру і встановіть тиск приблизно 10 кг/см2, після чого підключіть ток 22 кВ. При виконанні цих дій має з'явитися іскроутворення. Якщо воно безперервне, встановлюйте свічку в машину. Якщо воно відбувається з перебоями, значить, ваша свічка несправна.
5
Дізнайтеся величину іскрового зазору для вашої моделі ВАЗ. Також не подавайте напругу на свічки понад 18 кВ при їх перевірці.
Зверніть увагу
Можна вважати високу ціну свічок запалювання виправданою, якщо вони мають Іридієві і платинові наконечники.
Для правильного вибору свічок на ВАЗ знайдіть продукцію виробника, який має бездоганну репутацію на світовому ринку. Свічки таких брендів як BOSCH, BRISK, CHAMPION, NGK, в тому випадку, якщо це не підробка, практично ніколи не дають збоїв. Якщо ж є сумніви в якості продукції, перевірте свічку на спеціальному стенді і тільки після цього встановлюйте на двигун.
Вам знадобиться
  • свічки різних виробників, стенд для перевірки свічок, свічковий ключ.
Інструкція
1
При виборі свічок на ВАЗ орієнтуйтеся на відомі бренди, попередньо переконавшись, що це не підробка. BOSCH - свічки з центральним електродом, мають мідний сердечник, захищений спеціальним хромо-нікелевим шаром. Ці свічки можуть мати один або навіть декілька бічних електродів. У деяких марках свічок цієї фірми використовується платина.
2
Якщо потрібні надійні свічки по більш скромною ціною, зверніть увагу на продукцію чеської фірми BRISK. Вона випускає класичні свічки, з електродом з нікелевого сплаву, а також свічки з високим коефіцієнтом теплопровідності, що дозволяє пристосовувати їх до будь-якого двигуну.
3
Високою надійністю відрізняються американські свічки CHAMPION, і японо-французькі NGK. Останні використовують в центральному електроді іридій, який робить їх ще більш довговічними, ніж платинові свічки.
4
Вибирайте свічки без видимих пошкоджень і тріщин. Перед установкою перевірте розмір зазору між електродами - він повинен відповідати технічній документації. Приберіть з електродів свічки нагар, який може з'явитися при роботі двигуна на неякісному паливі.
5
Для перевірки якості свічок встановіть її в спеціальну барокамеру (свічка не розрахована для експлуатації при атмосферному тиску), створіть в ній тиск близько 10 кг/см ?, підведіть до неї напругу 22 кВ. При цих умовах іскроутворення має бути безперервним. Якщо після очищення нагару іскроутворення йде з перебоями, вважайте свічку несправною.
6
Залиште свічку в барокамері і збільште тиск ній удвічі. Після цього протягом 30 с вимірюйте витік газу. Якщо вона перевищує 5 см? за хвилину, свічку використовувати не рекомендується.
7
При перевірці іскрового зазору дізнайтеся його величину для даної конкретної моделі ВАЗ з технічної документації. При перевірці свічок запалювання автомобіля ВАЗ під час технічного обслуговування не можна подавати на них напругу більше 18 кВ.