Як створити свій фотоальбом.

Незважаючи на те, що ми живемо в цифровому столітті, і все милі серцю моменти зберігаємо на неромантично жорсткому диску, іноді буває так приємно відкрити фотоальбом і, перевертаючи сторінки, згадати те, що пройшло, але надовго залишилося в пам'яті.
Вам знадобиться
  • Архів з фотографіями, підключення до інтернету
  • Набір для скрапбукінгу (різнобарвна папір, стрічки, намистини, мережива), роздруковані фотографії
Інструкція
1
Цифрова техніка та цифрова фотодрук, об'єднавши зусилля, зможуть подарувати вам дуже навіть "паперовий" альбом. Секрет просто: ви заходите на один із сайтів, що пропонують умови створення фотоальбому, завантажуєте фотографії, придумуєте дизайн майбутньої фотокниги, переглядаєте макет, формуєте замовлення і через 10 днів отримуєте особисту фотокнигу. Просто і швидко.
2
Якщо фотографія для вас - це частинка дорогого серцю минулого, використовуйте при виготовленні альбому техніку скрапбукінгу. Нове - це добре забуте старе. Ви пам'ятаєте, як в 19 столітті дівчата робили для себе спеціальні альбоми, прикрашали їх малюнками, записували в них вірші і красиво оформляли? Так от, скрапбукінг - це майже те саме, але на новий лад.Помімо традиційних заміток і забавних шаржів ви можете використовувати дуже милі декоративні штучки: мережива, пуговички, мішуру, бісер, да все, що душі завгодно! Аби єдиний стиль був видержан.Способ виготовлення такого альбому досить непростий, але радувати вас така "ручна" штучка буде дуже довго. Крім того, фотоальбом в техніці скрапбукінгу - це відмінний подарунок вашим друзям і близьким. Адже такий альбом буде зберігати тепло ваших рук.