Як заклеїти басейн. Як заклеїти надувний басейн.

Малогабаритні надувні басейни останнім часом користуються великою популярністю серед населення. Вони дуже зручні: легко монтуються, легко переносяться, не вимагають великих фінансових вкладень. Але часто пошкоджуються при установці на непідготовлену поверхню, особливо коли їх ставлять у дворі або на присадибній ділянці. До того ж іноді страждають від домашніх тварин (кішки, наприклад, люблять точити кігті і при цьому можуть проколоти такий басейн). Заклеїти пошкоджену ділянку можна декількома способами.
Вам знадобиться
  • широка і неглибока ємність з водою, маркер, комплект для холодної вулканізації, армований скотч, ножиці, клей TRS 2002, гумова латочка, струбцина, дрібна наждачний папір, помазок для гоління або м'яка волосяна щітка, господарське мило
Інструкція
1
Надувні басейни виготовляються з ПХВ, гуми, прогумованої тканини. Для кожного матеріалу потрібно свій метод ремонту. Але в першу чергу знайдіть місце проколу. Для цього злегка накачайте басейн. Частинами, якщо не поміщається цілком, занурюйте його в воду. Місце проколу визначте по виходять з отвору проколу повітряним бульбашкам. Відзначте виявлене місце проколу маркера.
2
Якщо басейн громіздкий і використовувати такий спосіб немає можливості, скористайтеся таким методом: Намочіть господарське мило, за допомогою помазка або волосяної щітки збийте піну. Наносите піну на поверхню добре накачаного басейну. Місце проколу визначте по здувається під піною бульбашок повітря. Відзначте пошкоджене місце маркером.
3
Якщо потрібно швидко і тимчасово заклеїти пошкоджене місце, використовуйте скотч. Перед заклеюванням злегка зачістьте пошкоджену ділянку дрібним наждачним папером. Акуратно обріжте необхідний за розміром шматок скотча. Не торкайтеся липкою поверхні скотча! Поставте латку на пошкоджену ділянку. Після такого тимчасового ремонту басейн прослужить близько тижня. Для капітального ремонту використовуйте спеціальні заплатки з автомобільного набору для холодної вулканізації камер. Зачістьте наждачним папером пошкоджену ділянку. Зніміть з клеїть боку заплатки захисну плівку. Щільно притисніть струбциною латочку до ушкодженої ділянки. Зніміть струбцину через 1 час.Поврежденний ділянку на прогумованої тканини заклеюйте за допомогою двокомпонентного клею TRS 2002.