Як позбутися від стресів і страхів.

Стреси і страх завжди тримаються разом, вони міцно вкоренилися в нашій свідомості, страх є причиною стресу і його наслідком. Страх також може бути реакцією на стрес. У повсякденному житті ми постійно стикаємося з багатьма проблемами, що викликають страх. Причини можуть бути соціального та культурного порядку. Нав'язливі страхи, що перетікають в стрес, відносяться до невротичних розладів.
Вам знадобиться
  • - щоденник страхів;
  • - «інвентаризація» страхів;
  • - контроль над страхами і стресом.
Інструкція
1
Всі наші страхи, починаючи з легкого занепокоєння і закінчуючи непереборною жахом, пов'язані з конкретними об'єктами або життєвими ситуаціями, які насправді не представляють реальної небезпеки.
2
Причини страхів часто ховаються глибоко в підсвідомості і щоб позбутися від стресів і страхів потрібно викинути всі причини, їх викликають. Уявіть, що ви проводите «інвентаризацію» страхів, подумайте які з них можна викинути з голови без жалю. Врахуйте і ті, які знаходяться в самому кутку підсвідомості. Викиньте їх раз і назавжди, а потім помилуйтеся результатом. Тепер страхів стало менше, з кожним днем ви можете зустріти все більше проблем і життєвих ситуацій спокійно. Вірте в себе.
3
Якщо ви навчитеся розпізнавати і контролювати страхи, то зможете впоратися з будь-якими труднощами і проблемами. Станете більш оптимістичним людиною, відносини з друзями та родичами будуть більш гармонійними.
4
Стрес завжди діє непомітно, людина напружується до межі, у нього підвищується дратівливість, скаче тиск, що і є першими симптомами страху. У такі моменти послаблюється і імунна система, що дає можливість бактеріям «атакувати» організм і призводить до затяжних захворювань.
5
Розвантажити себе від проблем і займіться спортом. Начините бігати вранці або візьміть абонемент у басейн, підійде і тренажерний зал. Дотримуйтеся дієти, перестаньте їсти перед сном, приймайте щодня вітаміни. Оскільки організму потрібна підтримка. Виробіть для себе власний сонний ритуал, перед сном потрібно заспокоїтися і розслабитися. Почитайте на ніч книгу, випийте чай з м'ятою.
6
Заведіть собі щоденник стресів і розписуйте його по хвилинах. Його можна зробити з будь-якого блокнота або зошита. Розділіть кожну сторінку на 3 стовпчика. У перший вносите час стресу, у другій - джерело і в третій - свою реакцію. Після того, як пройде тиждень, відкрийте свій щоденник і проаналізуйте відбулися ситуації і свою реакцію на них. Таким чином, ви зрозумієте, що у вашому житті занадто багато дурних страхів. Одужання станеться після усвідомлення того, що страхи не мають сенсу.
Зверніть увагу
Незрозумілі страхи викликаються самими думками про можливість виникнення будь-якої ситуації.
Корисна порада
Постіль призначена виключно для сну і заняття сексом. Тому не варто займатися в ліжку чимось іншим, інакше поганий сон буде забезпечений, що загрожує поганим самопочуттям.