Як позбутися від шишки на шиї. Як випрямити хребет в шиї.

При появі шишки на шиї необхідно пройти обстеження, найчастіше таке освіта не заподіює дискомфорту або хворобливих відчуттів. Чекати, поки шишка на шиї пройде сама, не має сенсу, краще звернутися до фахівців, які встановлять причину її появи. Основною причиною є запалення лімфатичних вузлів при наявності інфекційних захворювань, крім того, шишкою може бути жировик.
Вам знадобиться
  • - білокачанна капуста;
  • - золотий вус;
  • - мазь на основі гепарину.
Інструкція
1
Збільшення лімфатичних вузлів є клінічним проявом вірусних захворювань. Такі симптоми спостерігаються при простудних захворюваннях, кору та туберкульозі. Шишка збільшується безпосередньо біля області, де розвивається запальний процес, наприклад, в області вуха.
2
Іноді виникають клінічні ситуації, коли шишка на шиї збільшується внаслідок захворювання легень, тому кожен одиничний вузол повинен обстежитися. Як правило, разом з однією шишкою виявляються й інші групи збільшених лімфатичних вузлів. Такі шишки прибираються шляхом лікування того захворювання, внаслідок якого вони з'явилися.
3
Ще однією причиною виникнення шишки може стати липома, яку називають жирової пухлиною. Утворюється вона під шкірою і може доходити до кістки. Причиною появи служать метаболічні порушення і зашлакованості організму. Липома абсолютно безболісна і легко зміщується разом з шкірою.
4
Якщо шишка на шиї виявилася після діагностики липомой, то її можна видалити оперативним шляхом. У разі інфекційного процесу потрібно провести протизапальну терапію.
5
Позбутися шишки на шиї можна кількома способами, для початку візьміть аркуш білокачанної капусти, посічіть його ножем так, щоб проступив сік, потім прикладіть до місця ущільнення і залиште на ніч, міцно зафіксувавши бинтом. Наступного дня візьміть 1ст.л. вершкового масла і меду, 1 жовток. Добре змішайте інгредієнти, додайте борошно і зробіть коржик. Відірвіть від неї маленький шматочок, розрівняйте і прикладіть до шишки на ніч, зверху прикрийте целофановою плівкою. Іншу частину коржі зберігайте в холодильнику.
6
Шишку можна вивести за допомогою рослини під назвою золотий вус. Для цього відірвіть один листочок, розімніть його в руках і накладіть на ніч на жировик. Зверху покрийте плівкою, закріпіть лейкопластиром і утеплите цю область. Через 12 годин лист потрібно замінити новим, весь курс становить близько 2 тижнів.
7
Не менш ефективний і компрес з яєчної плівки. Яйця повинні бути домашніми, плівку міняйте кожні 6-8 годин. Не лякайтеся, якщо після зняття компресу з'явиться набряклість і почервоніння.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yGxMMW2t9Hw
Зверніть увагу
Намагатися видавлювати жировик не можна, поки він не розкриється
Корисна порада
Для боротьби з ущільненнями також підійдуть крему або мазі, що містять гепарин.