Як оживити iphone.

Виконання операції «оживлення» iPhone залежить від багатьох параметрів, починаючи від моделі пристрою і закінчуючи конкретними причинами виникнення неполадки. Пропоновані дії не є універсальними і не гарантують відновлення працездатності iPhone, хоча є найбільш часто рекомендованими.
Вам знадобиться
  • - iPhone PC Suite;
  • - iFile
Інструкція
1
Виконайте одночасне натискання кнопок включення/виключення пристрою (прямокутна кнопка на верхньому торці iPhone) і Home (велика кругла кнопка на лицьовій стороні екрану девайса) для виключення гаджета методом hard reset.
2
Натисніть кнопку включення/виключення для активації роботи iPhone і перейдіть в папку/System/Library/SystemConfiguration/mobilewatch допомогою встановленого файлового менеджера (iPhone PC Suite, iPhone Manager, iFile, iBrickr і подібні).
3
Створіть копію файлу mobilewatchdog і збережіть її на робочому столі комп'ютера.
4
Видаліть файл mobilewatchdog з пристрою за допомогою обраного файлового менеджера і виконайте одночасне натискання кнопок включення/вимикання і Home для чергової перезавантаження iPhone.
5
Натисніть кнопку включення/виключення для переходу до наступного кроку і дочекайтеся моменту включення (процес може зайняти від однієї до п'яти хвилин).
6
Відновіть файл mobilewatchdog, збережений раніше, за допомогою обраного файлового менеджера на iPhone і натисніть одночасно кнопки Home і включення/виключення пристрою для виконання останньої перезавантаження.
7
Увімкніть телефон натисканням кнопки включення/виключення і перевірте відновлення працездатності.
8
Перейдіть в пункт меню «Налаштування» на головній сторінці пристрої і вкажіть пункт «Кнопка Home» для виконання додаткової прихованої настройки, призначеної для «оживлення» роботи iPhone.
9
Оберіть розділ «Пошук Spotlight» і зніміть прапорці на полях всіх активних додатків: пошуку в програмах, музиці, контактах, повідомленнях, книгах і відео.
10
Натисніть і утримуйте кнопку включення/виключення пристрою до появи червоного слайдера з пропозицією «Вимкнути».
11
Перетягніть слайдер зліва направо і дочекайтеся припинення обертання шестерні на екрані iPhone.
12
Увімкніть iPhone одноразовим натисканням кнопки включення/вимикання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GnhivYEmA3Y
Корисна порада
Пропоновані операції відносяться до iPhone 2G/3G.