Як понизити адреналін в крові.

Адреналін - це гормон, що виробляється наднирковими, який впливає на всі види обміну речовин. Викид в кров цього гормону в великій кількості викликає звуження судин, підвищує артеріальний тиск, посилює і прискорює серцеві скорочення, що в деяких випадках може поставити під загрозу здоров'я людини. Як же знизити адреналін в крові?
Інструкція
1
Вироблення адреналіну стимулюється в ситуаціях небезпеки, що загрожує, коли людина відчуває страх і тривогу, а також при стресі. Перш за все, наскільки це можливо, з таких ситуацій необхідно вийти, усунути загрозу, купірувати джерело тривоги, абстрагуватися. Пам'ятайте: якщо адреналін тривало виробляється в підвищеній кількості, мозкову речовину наднирників виснажується, що в кінці кінців може призвести навіть до загибелі людини
2
Найчастіше виробленні зайвого адреналіну сприяють черезчур насичені трудові будні. Візьміть вихідний.
3
Щоб «скинути» виробився адреналін, зробіть серію фізичних вправ. В даному випадку добре будь-який рух: біг, плавання, вправи в тренажерному залі.
4
Уникайте сильних емоцій, не вступайте в суперечки, відсторонитеся від суєти, відмовтеся від будь-яких пригод.
5
Приймайте нешкідливі заспокійливі препарати, такі як настойка пустирника і валеріани.
6
Заспокійлива дія на нервову систему чинить споглядальна прогулянка на свіжому повітрі, коли емоційно ви не берете участь у цих заходах, а виступаєте в ролі спостерігача.
7
Слухайте спокійну, мелодійну музику, переважно класику, благотворну дію якої на організм людини доведено вченими.
8
Для того щоб зайвий раз не порушувати нервову систему, приглушує яскраве світло.
9
Виконуйте вправи на розслаблення, наприклад, такі: - лежачи на спині, зігніть ноги, стопи стоять на підлозі. Розслаблені ноги «упустите» вправо, потім вліво і так кілька разів; - встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Нахиліться вперед, тулуб і руки максимально розслабте, покачайте тулубом з боку в бік; - прийміть «позу лотоса», закрийте очі, долоні покладіть на коліна. Виконуйте легкі нахили вперед.
10
Тим, хто знайомий з йогою, можна рекомендувати виконати кілька асан, що сприяють відновленню спокою і внутрішньої зосередженості.
11
Прекрасно зарекомендували себе дихальні вправи, за допомогою яких можна швидко налаштувати свій організм на стан спокою, наприклад, дихальна гімнастика А.Н. Стрельниковой.
12
Приймайте теплі ванни. У воду можна додати кілька крапель ароматичних масел, діючих розслабляючу: лаванда, меліса, кипарис, рожеве дерево.
13
Скорегуйте своє харчування в сторону зменшення вживання цукру та інших солодощів.
14
Варто згадати і про те, що існують медичні препарати, дія яких спрямована на пониження рівня адреналіну в крові, однак приймати їх варто тільки після консультації з лікарем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vDNf03HT5z4
Зверніть увагу
Адреналін або Епінефрин є одним з найголовніших гормонів, який визнаний продуктом роботи мозкової речовини наднирників. Він з'являється в крові в момент переляку, втечі або при битві, тим самим, допомагаючи людині подолати ту чи іншу складну життєву ситуацію.
Корисна порада
Адреналін відіграє велику роль в реакції організму на стрес. Бере участь у вуглеводному обміні (сприяє розщепленню глікогену в печінці). Нормальний вміст в крові від 0,0 до 0,7 мкг/л - по методу флюорометріі. Потрібен спеціальний аналіз крові на гормони ...