Як злити розділи.

Якщо вам потрібно об'єднати декілька локальних дисків в один, то у вашому розпорядженні кілька перевірених методів. Деякі з них відносяться до варіантів злиття розділів до установки операційної системи.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager;
  • - інсталяційний диск Windows Seven.
Інструкція
1
Програми установки операційних систем Windows Seven і Vista були значно доопрацьовані в порівнянні з ОС Windows XP. Однією з корисних функцій є можливість повноцінної настройки стану жорстких дисків. Увімкніть комп'ютер, попередньо вставивши інсталяційний диск ОС Windows Vista або Seven. Утримуйте клавішу F8 і виберіть DVD-Rom в меню.
2
Тепер почніть установку нової операційної системи. Коли відкриється меню, що пропонує вибрати розділ, на який буде встановлена ОС, натисніть кнопку «Налаштування диска». Це необхідно для відкриття додаткових параметрів налаштування. Виділіть лівою кнопкою миші розділ, який необхідно об'єднати з іншими, і натисніть кнопку «Видалити». Врахуйте, що вся інформація, що зберігається на цьому розділі, буде втрачена.
3
Проведіть процедуру видалення решти розділів жорсткого диска, які необхідно злити в один том. Тепер натисніть кнопку «Створити», вкажіть максимально можливий розмір нового локального диска і виберіть формат його файлової системи. Натисніть кнопку «Застосувати». Тепер в списку розділів з'явиться новий том. Натисніть кнопку «Форматувати», щоб не виконувати цю процедуру після установки операційної системи.
4
Існує можливість об'єднати розділи, не вдаючись до перевстановлення операційної системи. Скачайте програму Partition Manager і встановіть її. Перезавантажте комп'ютер. Запустіть цю утиліту. Перейдіть в меню «Майстра» і виберіть пункт «Об'єднання розділів», розташований в підміню «Додаткові функції».
5
Виберіть розділ, до якого ви приєднаєте інші локальні диски. Врахуйте, що фінального того буде присвоєна буква цього розділу. Натисніть кнопку «Далі» і виберіть розділ, який буде приєднано до попереднього. Врахуйте, що у даних розділів повинна бути ідентична файлова система. Інакше приєднуваний диск доведеться форматувати. Завершіть підготовку розділів. Натисніть кнопку «Застосувати намічені зміни» і дочекайтеся завершення роботи програми.