Як зняти обшивку з даху в Пріорі. Як зняти обшивку дверей пріори.

Шанувальникам Лади Пріори подобається в автомобілі все, але і вони зазначають, що обшивка стелі автомобіля швидко зношується. Щоб оновити стеля, перетягнувши його другий обшивкою, потрібно спочатку зняти стару дах. Але як це зробити?
Вам знадобиться
  • -Викрутки;
  • -гаечний ключ.
Інструкція
1
Для того щоб зняти внутрішню обшивку стелі, зніміть всі деталі салону, які так чи інакше стикаються з дахом. Зверніть увагу на порядок розбору деталей. Підготуйте заздалегідь місце, куди потім акуратно складіть кріплення і самі деталі.
2
Почніть з плафона освітлення. Колбу плафона краще не упускати, так як вона зроблена з дуже крихкого матеріалу. Все світильники підсвічування стелі потрібно відгвинтити в обов'язковому порядку. Потім приступайте до демонтажу сонцезахисних козирків і ручок в салоні автомобіля. Їх також потрібно виймати з обережністю.
3
Зверніть увагу на маркость матеріалу стелі. Перед тим як почати процес демонтажу внутрішньої частини стелі автомобіля Лади Пріори, запасіться двома літрами води і миючим засобом.
4
Приготуйте заздалегідь деяку кількість кріпильних елементів стелі. Велика ймовірність того, що при витягуванні матеріалу оббивки даху багато кліпси кріплення будуть зламані або вийдуть з ладу. Навіть легке ушкодження клипс призводить до їх повного руйнування.
5
Опустіть дверні ущільнювачі трохи вниз. Зверніть увагу на стан пластикових обшивок середніх стійок кузова. Справа в тому, що зносостійкість цих обшивок, так само як і багатьох інших деталей інтер'єру автомобіля, вельми слабка. Тому виводити матеріал оббивки даху з-під бічних обшивок потрібно дуже акуратно.
6
Врахуйте, що матеріал, з якого зроблена внутрішня частина даху, складати або згортати не рекомендується. Але, як показує практика, без цього не обійтися, якщо є необхідність витягнути його з салону. Втім, якщо планується заміна оббивки машини, то можна не переживати про це.
7
Відкрийте передню водійські двері, якщо робота відбувається з машиною Лада Пріора седан. Обережно, не поспішаючи і дуже плавно тягніть матеріал стелі на себе. Зробіть те ж саме, але тільки відкривши задні двері, якщо демонтаж стелі відбувається в модельній версії хетчбек.