Як зробити бант своїми руками. Як зав'язати бант з атласної стрічки.

  •  Жіночий світ сповнений чарівності і своїх секретів. Одним з таких є основні принципи створення бантів. Для багатьох бант, це стрічка, зав'язана хрест-навхрест, однак насправді, схеми бантів можуть бути куди складніше, замисловатєє і ефектніше. Крім того, банти це не тільки спосіб стримати волосся, але і відмінний декоративний елемент. Оригінальний бант стане гідною прикрасою одяг, сумок, букетів з квітами, посуду і інших деталей домашнього вжитку.
  •  Щоб зробити бант красивим і оригінальним варто використовувати різноманітні стрічки і тасьму. Чим цікавіше фактура тканини, тим більше можливостей відкриється перед Вами. Особливо добре виглядають оксамитові стрічки, атласні стрічки, стрічки з шовку і щільних тканин. Пам'ятайте, чим незвичніше стрічка, тим простіше має бути бант. Якщо у вас під рукою набір скромних стрічок, їх можна перетворити на справжнє виверження складок.
  •  Перший варіант. Вам потрібно взяти стрічку, шириною до півтора сантиметрів. Розріжте її на чотири відрізка. Кожен менше попереднього на третину. Три відрізка зшийте або склейте в кільце і скласти так, щоб шов припадав на середину. Після викладіть відрізки пірамідкою і скріпіть їх впоперек четвертим відрізком стрічки. Такий бант буде добре виглядати на обручі, поясі сукні, або подарунковій упаковці.
  •  Другий варіант, передбачає використання різних за формою і текстурі тканин. Візьміть м'яку широку стрічку, і тонку блискучу тасьму. Накладіть тасьму так, щоб перебувала по центру стрічки. Можете навіть підклеїти її в декількох місцях. Потім отриману стрічку, зав'яжіть в бант. Результат Вас приємно порадує, потрібно тільки спробувати.
  •  Третій варіант передбачає прикраса банта блискітками. Безумовно, він стосується тільки тих бантів, які не будуть розв'язуватися. Щоб зробити бант такого плану, Вам знадобитися широка стрічка. Відрізок стрічки зшийте кільцем і складіть його навпіл. Повторіть цю процедуру і складіть обидва кільця, хрест-навхрест на місці шва. Ще один відрізок використовуйте, щоб зв'язати дві деталі разом з бант. Отриману заготовку можна прикрасити бісером або блискітками на клейовий основі. Також можна пришити або приклеїти стразу в центр банта.
  •  Величезна безліч варіантів можна реалізувати за допомогою техніки бантів. Головне уважно дивитися по сторонах і правильно вибирати матеріали. Останнє скластися саме собою.