Як створювати ярлик гри. Як створити меню з ярликами.

Іконка, поміщена на робочий стіл, зазвичай створюється грою, як і будь-яким іншим додатком, в процесі інсталяції. Якщо в результаті збою в роботі програми-установника цього не сталося або ви зняли позначку в полі створення ярлика, то помістити його на робочий стіл або в будь-який інший каталог можна і самостійно - для цього в ОС Windows є досить багато способів.
Інструкція
1
Якщо ярлик повинен бути створений на робочому столі, то клацніть по фонової зображенні правою кнопкою миші, розкрийте розділ «Створити» в контекстному меню і виберіть рядок «Ярлик». Так ви запустите майстер створення ярликів. Це ж можна зробити і в будь-якій папці, відкритій в Провіднику.
2
Ведіть повний шлях, що веде до виконуваного файлу ігри, в поле під написом «Вкажіть розміщення об'єкта». Це можна зробити або вручну, або відшукавши його в окремому вікні, що відкривається натисканням сполучення клавіш alt + «О» (це російська літера) або клацанням по кнопці «Обзор». Потім клікніть по кнопці «Далі».
3
Наберіть текст підписи під ярликом в полі, розміщеному нижче напису «Введіть ім'я ярлика" і клацніть по кнопці «Готово». Іконка гри з'явиться на робочому столі операційної системи.
4
Можна виконати операцію в зворотному порядку - спочатку за допомогою натискання клавіш win і e розкрийте Провідник Windows, потім перейдіть в папку, в яку інстальована гра. Знайдіть у ній виконуваний файл, клікніть правою кнопкою миші і під сплив контекстному меню виберіть рядок «Створити ярлик». Ярлик буде створений в цій же папці - перемістіть його на робочий стіл або в потрібний каталог.
5
Саму операцію перетягування теж можна використовувати як методу створення ярлика. Для цього, як і на попередньому кроці, знайдіть в Провіднику виконуваний файл гри і перетягніть його правою кнопкою мишки на робочий стіл. Після того, як ви відпустите кнопку миші, спливе меню, в якому слід вибрати пункт «Створити ярлики». Таким способом можна створювати ярлики не тільки на робочому столі, але і в меню на кнопці «Пуск». Перетягніть на неї виконуваний файл гри, але не відпускайте, а потримайте над кнопкою секунду або дві - меню розкриється, і ви отримаєте можливість помістити ярлик в будь підрозділ, зупиняючись таким же способом на пару секунд над кожним розділом, який потрібно відкрити.
Ярлики призначені для швидкого запуску файлів, посилання на які вони в собі зберігають. Ярлики швидкого запуску зазвичай розташовані на Робочому столі. При установці того чи іншого додатка (наприклад, ігри) на персональний комп'ютер програма його установки зазвичай запитує згоди користувача на створення ярлика на Робочому столі. Якщо ж ярлика на Робочому столі немає, то додаток можна запустити і без нього.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Для початку переконайтеся, що ярлик потрібної гри на Робочому столі точно відсутня. Можливо, що він просто був перейменований або переміщений.
2
Якщо ярлика гри на Робочому столі немає, то відкрийте директорію, в яку була встановлена гра. Зазвичай папка розміщення ігр розташовується на жорсткому диску, на якому знаходиться операційна система і, отже, всі стандартні системні папки. Зазвичай шлях до гри виглядає так - "C: Games <Папка з грою>". Також ігрові файли можуть знаходитися і в системній папці "Program Files". У папці з грою повинні знаходитися всі файли, що забезпечують нормальну роботу програми і його взаємодію з системою. Серед цих файлів має бути один виконавчий файл, що запускає безпосередньо саму гру. Даний файл в більшості випадків носить назву самої гри, а його розширення відповідає виконавчому файлу (тобто його закінчення - ".exe"). Для запуску гри просто клацніть за даним виконавчому файлу два рази лівою кнопкою миші.
3
Запустити гру без ярлика можна також і іншим способом. Для його реалізації викличте меню "Пуск" (знаходиться на Панелі завдань ліворуч). У меню, наведіть курсор миші на рядок "Все програми". Після цього перед вами з'явиться список всіх програм, встановлених на вашому персональному комп'ютері. Серед них знайдіть вкладку з назвою потрібної гри і також наведіть на неї курсор миші. У випливаючим списку виберіть Рядок з назвою гри і клацніть кнопкою миші. Гра запуститься.
Корисна порада
Слід пам'ятати, що в папці з грою знаходяться файли, які забезпечують нормальну роботу програми і його взаємодію з системою. Тому ні в якому разі не перейменовуйте, не переміщуйте і не видаляйте ці файли.В меню "Всі програми" додатки, встановлені недавно, підсвічуються жовтим кольором. Тому, якщо гра встановлена не так давно, то можна легко її побачити.