Як прибрати газову трубу. просвердлити газову трубу в квартирі.

Газова труба, що проходить через всю стіну на кухні, а іноді через кухню у ванну, а потім до сусідів, погодьтеся, не дуже естетичний елемент дизайну. Тому часто виникає бажання цю трубу прибрати.
Інструкція
1
Як це зробити? Складно і практично ніяк. Ніхто не дозволить вам демонтувати газову трубу, навіть у вашій власній квартирі. Але спробувати можна, для чого: Зверніться у відділення газового господарства за місцем проживання, враховуючи те, що передбачувані вами роботи вибухонебезпечні. Без санкції цієї організації ви в будь-якому випадку не маєте права що-небудь переобладнати.
2
Один раз на 3 роки газова служба проводить опресовування газових мереж, як загальнобудинкових, так і індивідуальних, проводячи при цьому контроль стану газового обладнання, із складанням відповідного акта. Випадки виявлення самовільних змін монтажу газових трубопроводів приведуть до штрафних санкцій. Крім того, ви відповідаєте за безпеку ваших сусідів.
3
Газову трубу не можна приховувати в стіну і зашивати наглухо декоративними панелями. Це призведе до ускладнення ремонтних робіт у разі будь-якої аварійної ситуації. Але можна декорувати газові труби витонченої гратами. Можна змонтувати декоративну решітку з пластикових або ламінованих панелей. Для цього змонтуйте каркас вздовж труби з металевого профілю UD від гіпсокартонної системи. Використовуйте при цьому рівень, щоб конструкція вийшла рівною.
4
З'єднайте два профілі UD між собою таким чином, щоб їх пази були направлені в різні боки, отримавши таким чином фрагмент кута. З'єднайте отриманий фрагмент з направляючими, які расположенина стіні. Для з'єднання профілів між собою використовуйте саморізи по металу.
5
Прикріпіть на отриманий каркас по контуру стартовий пластиковий профіль. Виміряти довжину панелі, відрізайте її ножівкою по металу і встановлюйте в пази стартового профілю. Після закінчення монтажу просвердлите панелі за допомогою спеціальної фрези, зробивши на кожній з панелей кілька отворів.
Зверніть увагу
При роботі з газовими трубами або газовими приладами будьте гранично обережні! Ні в якому разі не перевіряйте, чи немає витоку газу, використовуючи відкритий вогонь. Тільки за допомогою мильного розчину, наносячи його на місце можливого витоку.
Корисна порада
Не варто робити декоративний короб з гіпсокартону або дерева. Такий короб при ремонтних або аварійних роботах буде складно демонтувати. Решітка з пластикових або ламінованих панелей легко знімається і ставиться.
Нерідко газова труба проходить по квартирі найбільш невдалим чином, наприклад, через ванну кімнату і кухню, плавно переходячи через стелю до сусідів, що живуть по стояку. Навряд чи таку трубу можна назвати чудовим елементом дизайнерського оформлення приміщення. Саме тому багато власників квартир замислюються над тим, щоб її приховати.
Вам знадобиться
  • - профіль UD;
  • - профіль CD;
  • - рівень;
  • - стартовий куточок;
  • - пластик;
  • - саморізи по металу.
Інструкція
1
Уздовж труби прикріпіть профілі UD, призначені для створення гіпсокартонних конструкцій. Монтаж профілів виконуйте з використанням рівня, адже в іншому випадку короб буде виглядати нерівним, а отже і некрасивим.
2
Скрутіть два профілі UD таким чином, щоб їх пази «дивилися» в різні боки, що дозволить отримати фрагмент майбутнього кута. Зв'яжіть даний фрагмент з направляючими профілями, розташованими на стінах.
3
виміряють відстань між профілями UD, які вимагають з'єднання між собою. Потім відріжте за допомогою болгарки потрібну довжину профілю CD і з'єднайте їм профілі UD.
4
У місцях прилягання пластика до стіни і стелі прикріпіть стартовий куточок. На цей куточок зверху прикріпіть пластиковий куточок. Всі кріплення виконуйте за допомогою саморізів по металу.
5
Виріжте потрібні розміри пластика і вставте його в пази стартової смуги і зовнішнього куточка.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: газ вибухонебезпечний! Всі роботи слід проводити обережно. Приміром, перевіряти, чи немає витоку газу, слід виключно мильним розчином.
Корисна порада
Багато хто дотримується точки зору, що немає нічого страшного в тому, щоб зашити газову трубу гіпсокартонних коробом. Але таке судження помилково! По-перше, у відповідність з діючими нормативами, зашивати газову трубу заборонено. Дозволяється її екранування декоративними гратами. По-друге, приховати трубу газової магістралі в гіпсокартонний короб - це непрактично рішення. Як правило, гіпсокартонні короби зверху облицьовуються керамічною плиткою або обклеюються шпалерами. Уявіть на мить, що трапилася аварія ... Дістатися до комунікації буде дуже складно, адже на руйнування цілісності гіпсокартонного короба піде якийсь час. Інша справа - пластиковий короб: панелі, виконані з пластика, легко знімаються, тому при необхідності їх швидко можна прибрати, відкривши доступ до комунікацій.