Як встановити вертикальні жалюзі. Як повісити жалюзі на стелю.

Установка вертикальних жалюзі досить проста і не вимагає спеціальних навичок чи обладнання. Однак, деякі нюанси при монтажі жалюзі все-таки існують. Але якщо ви звикли робити все в будинку своїми руками і впевнено звертаєтеся з викруткою і перфоратором - ви цілком зможете встановити вертикальні жалюзі самостійно.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - перфоратор;
  • - свердла;
  • - ножиці;
  • - молоток;
  • - набір кріплення;
  • - ножівка по металу
Інструкція
1
Оберіть спосіб установки жалюзіСледует знати, що вертикальні жалюзі можуть бути встановлені на віконний отвір трьома різними способами - окремо на кожну стулку вікна, у віконний отвір, внакладку.В випадку встановлення жалюзі безпосередньо у віконному отворі їх висота повинна бути менше на 2 см, а ширина - на 4 см, відповідних розмірів віконного отвору. Також необхідно залишити деяку відстань між жалюзі і верхнім краєм вікна. Це потрібно для того, щоб була можливість відкрити вікно для провітрювання помещенія.Прі установці жалюзі внакладку розміри жалюзі повинні перевищувати розміри віконного отвору на 10 см, в разі якщо вікно поглиблено в стіну. Якщо вікно розташоване на одному рівні зі стіною, для кріплення жалюзі необхідно використовувати кронштейни. Це потрібно для того щоб віконна ручка не перешкоджала використанню жалюзі. При цьому виді кріплення ширина жалюзі повинна перевищувати ширину віконного отвору на 20 см. Довжина жалюзі, як і в попередньому варіанті, повинна бути на 10 см більше висоти віконного проема.Прі монтажі жалюзі безпосередньо на стулки вікна ширина жалюзі повинна перевищувати ширину стулки на 3 см .
2
Подгоните жалюзі під потрібні розміри. Для цього обріжте вертикальні жалюзі за допомогою ножиць. При необхідності укоротите керуючий рейок за допомогою ножівки по металу.
3
Розмітьте місця кріплення жалюзі. Переконайтеся, що кріплення і жалюзі, встановлені на них, не будуть перешкоджати роботі затворну-поворотних механізмів вашого вікна.
4
Встановіть кріпильні кліпси на стіні або на стелі за допомогою саморізів. Слід врахувати, що кріпильні елементи повинні монтуватися на відстані як мінімум 60 см один від одного.
5
Зафіксуйте карниз, защелкнув його на кріпильних кліпсах.
6
Вставте ламелі в бігунки. Вставте утяжеляющие пластини в підгини ламелей. З'єднайте пластини за допомогою декоративної ланцюжка з зовнішньої і внутрішньої сторони. Перевірте працездатність жалюзі.
Зверніть увагу
Необхідно пам'ятати, що самостійна установка жалюзі може призвести до певних обмежень на гарантійне обслуговування.