Як закріпити волосінь на котушку.

При придбанні нової котушки для спінінга або просто при заміні старої леси на котушці необхідно виконати ряд дій, дотримуючись певний порядок і послідовність.
Інструкція
1
Закріпіть котушку до вудилища спінінга. Не варто перед установкою намотувати на котушку волосінь, тому що в цьому випадку ви ризикуєте отримати її заплутування, бороди, освіта спіралей. Правильна намотування повинна проводитися на котушку, попередньо встановлену на спінінг.
2
Простягніть волосінь крізь напрямні кільця спінінга. Для цього візьміть бобіну з волосінню і вільний кінець волосіні простягніть крізь найбільш дрібне, верхнє кільце спінінга, далі пропустіть крізь наступне і так до тих пір, поки вільний кінець волосіні не дійде до шпулі котушки. Волосінь пропускайте саме в такій послідовності, починаючи «з кінця» вудилища. Це дозволить провести якісну намотування. Дійшовши до котушки, закріпіть волосінь, створивши на її кінці спеціальну петлю, яка одягається на шпулю і затягується при натягу волосіні.
3
Забезпечте при намотуванні невеликий опір, щоб уникнути перекручування волосіні. Бобіну з волосінню насаживаем на олівець. Запросіть помічника, який буде тримати цю бобіну з волосінню. Для створення опору можна використовувати й інші способи, наприклад, поклавши бобіну в кишеню. Сьогодні є і спеціальні пристосування для намотування волосіні на спиннинговую котушку, які продаються в магазині. Вони дозволяють регулювати опір при намотуванні волосіні на котушку. Не варто створювати і занадто великого опору, тому це теж може призвести до створення петель.
4
Відкрийте дужку лесоукладивателя і прив'яжіть волосінь до шпулі. Для цього на її кінці створіть затяжну петлю і надіньте її на котушку так, щоб петля затягувалася при натягу. Потім не поспішаючи намотайте волосінь на котушку. Намотування волосіні виробляєте повільними оборотами шпулі, волосінь в процесі намотування повинні бути злегка натягнута.
Зверніть увагу
Намагайтеся не спускати волосінь з котушки без необхідності. Після закінчення риболовлі зробіть кілька «холостих» забросов, потім повільними оборотами змотайте волосінь, тримаючи при цьому вудилище вертикально. Цим ви просушіть волосінь, а повільне змотування на рівномірних оборотах допоможе уникнути утворення кіл.
Корисна порада
Не допускайте провисання волосіні між кільцями і освіти кіл. При такій намотуванні волосіні спіраль не утворюється. Рекомендується зробити всю намотування без перерви. Будь-яка зупинка в такому процесі може призвести до утворення петлі.