Як виміряти кількість інформації.

Вимірювання кількості інформації необхідно для різних цілей - наприклад, для обліку трафіку, для розрахунку потрібного простору на диску і так далі. Як же його виміряти?
Інструкція
1
Якщо вам потрібно виміряти кількість інформації, отриманої і відправленої по мережі за період підключення, для цього клацніть двічі по значку із зображенням миготливих моніторів на панелі програм, що працюють у фоновому режимі. У вас на екрані з'явиться невелике вікно, що відображає тривалість мережевого з'єднання, швидкість і кількість інформації, переданої за час підключення.
2
Якщо вам потрібно виміряти кількість інформації в певній папці, для цього просто клацніть правою кнопкою миші в області, вільної від ярликів і виберіть пункт меню "Властивості". У вас з'явиться вікно, де буде написана вся наявна інформація про кількість файлів в папці, їх розмірі і так далі. Також можна клацнути по папці правою кнопкою миші і вибрати "Властивості", не заходячи в директорію.
3
Дійте аналогічно попередньому пункту, якщо вам потрібно виміряти кількість інформації на жорсткому диску або знімному накопичувачі (USB, CD, DVD і т.д.), тільки для цього попередньо зайдіть в «Мій комп'ютер».
4
Якщо вам потрібно виміряти кількість інформації в текстовому файлі, відкрийте його за допомогою програми Microsoft Office Word, виділіть текст за допомогою лівої кнопки миші або клавіш Ctrl + A, натисніть в лівому нижньому кутку на підсвічується кнопку з написом про кількість слів. У вас на екрані з'явиться вікно з інформацією про кількість слів, знаків і т.д. Стандартні редактори Word Pad і «Блокнот» не підтримують такої функції.
5
Якщо вам потрібно знати розмір завантажуваного по мережі файлу, клікніть по посиланню лівою кнопкою миші і в новому вікні завантаження подивіться обсяг інформації.
6
Якщо вам потрібно знати, який обсяг на жорсткому диску займає той чи інший файл, клацніть по ньому правою кнопкою миші і подивіться його властивості. Майте на увазі, що це повинен бути не просто ярлик.
Зверніть увагу
Розмір в різних додатках вказується в різних одиницях вимірах.
Корисна порада
Якщо вам потрібно вимір інформації в цілях обліку трафіку, скачайте для цього спеціальну програму.
Крок різьби є її основною характеристикою. Для визначення його значення можна скористатися звичайною лінійкою. Щоб зробити вимір більш точним, краще скористатися спеціальними пристосуваннями.
Вам знадобиться
  • - різьби;
  • - лінійка;
  • - резьбомери.
Інструкція
1
Кроком різьби називають відстань між однойменними бічними сторонами резьбового профілю. Саме його й треба виміряти для правильного визначення цієї характеристики. Зробіть це грубо за допомогою звичайної лінійки. Виміряйте довжину певної кількості витків різьби.
2
Враховуйте, що чим більше витків буде виміряна, тим менше буде похибка. Тому залежно від розмірів різьблення для вимірювання відраховуєте від 10 до 20 витків. Довжину відрахував кількості витків, виміряну за допомогою лінійки, поділіть на число цих самих витоків. Це і буде крок різьби. Проводити вимірювання довжини краще в міліметрах. У тому випадку, якщо крок різьби необхідно виміряти в дюймах, зробіть переклад величини.
3
Наприклад, якщо потрібно виміряти крок якоїсь різьби, відрахуйте 20 витків, щоб зменшити похибку вимірювання (якщо є ця кількість витків, якщо ні, беріть менше). Припустимо, при вимірі отримаєте довжину різьби 127 мм. Поділіть це число на 20 витків, і отримаєте 6,35 мм. Це крок різьби в міліметрах.
4
Якщо є необхідність перевести його в дюйми, візьміть значення одного дюйма в міліметрах, яке становить 25,4, і поділіть вийшов крок 6,35 на це значення. В даному випадку вийде 0,25 або 1/4 "(дюйма). Якщо значення не виходить настільки точним, округлятимете його до найближчої частки дюйма.
5
Оскільки переважна більшість резьб робиться за затвердженими стандартами для того, щоб уніфікувати це з'єднання, вимірюйте крок різьби резьбомери. Цей прилад являє собою набір спеціальних сталевих пластин, які мають вирізи, які відповідають різним видам різьблення. На пластину нанесені значення, відповідні тій чи іншій довжині кроку в міліметрах або частках дюйма. Виробляєте вимір, прикладаючи до різьби різні пластини паралельно осі різьби, і перевіряйте просвіт між зубцями на світло. Якщо він пропадає, значення на пластині є тим, яке вказує на крок вимірюваної різьби.