Як використовувати енергозберігаючі лампи.

Уряд Росії якийсь час назад взяло курс на впровадження впровадження нового, більш прогресивного обладнання для економного споживання електроенергії. Для населення це виражається в тому, що наближається повний перехід від ламп розжарювання на енергозберігаючі лампи. При цьому необхідно знати, що правила користування цими приладами відрізняються. Отже, як же правильно використовувати енергозберігаючі лампи?
Вам знадобиться
  • - енергозберігаюча лампа;
  • - освітлювальний прилад.
Інструкція
1
При покупці лампи зверніть увагу на те, де вона була зроблена і на вартість. Занадто дешева китайська продукція повинна вас насторожити - вона, швидше за все, буде мати короткий термін служби і може бути навіть небезпечна для здоров'я. Тому вибирайте продукцію середньої цінової категорії - вона оптимально підійде для використання.
2
Також при виборі лампи ознайомтеся із записом на упаковці про її тип і потужності. Він повинен збігатися з тим, що вказаний в інструкції до вашого освітлювального приладу. Подібні лампи випускають різних форм і розмірів, і далеко не кожна підійде до вашої люстрі або нічник.
3
Обрана лампа повинна відповідати своєму призначенню. Не вибирайте занадто яскраві варіанти для відкритих світильників - це може пошкодити вашому зору. Також для світильників з датчиками руху використовуйте тільки лампи зі спеціальними відмітками на упаковці.
4
Купивши підходящу лампу, вкрутіть її в світильник. Будьте обережні - якщо ви натиснете на лампу занадто сильно, вона може лопнути. тому тримайте її нема за скління, а за пластикову частину. Освітлювальний прилад при заміні лампи повинен бути вимкнений.
5
Якщо в лампу якимось чином потрапила вода, замініть її і більше не використовуйте.
6
Якщо лампа горить тьмяно, спробуйте підкрутити її в патроні. Якщо це не допомагає, лампу необхідно замінити.
7
При заміні лампи зверніть увагу на те, що її не можна просто викинути в сміттєпровід. Багато подібні пристрої містять в собі частинки ртуті, які можуть пошкодити як вам, так і навколишньому середовищу. Її необхідно утилізувати. Деякі магазини, наприклад, «Ікея», пропонують подібні послуги для тих, хто купив у них лампи. Якщо ви придбали продукцію в іншому місці, ви можете знайти найближчий до вас пункт утилізації на сайті Greenpeace. Там дано список організацій по містах, вам тільки потрібно знайти найближчий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YECoWLIRGfk