Як включити радар.

Радар - це електронний прилад співробітника ДПС, який показує швидкість проїжджаючих повз нього автомашин. При порушенні швидкісного режиму можливі неприємності і штрафи. І, звичайно, автомобілісти, незгодні з діями співробітників дорожньої поліції, стали встановлювати на власні автомобілі свої електронні системи - радари-детектори, які вловлюють частоти сигналів поліцейського радара і повідомляють про це господареві автомобіля. А вже той знижує швидкість до допустимої позначки.
Інструкція
1
Для роботи просто підключіть радар до гнізда прикурювача. Але багатьох автолюбителів не влаштовує наявність зайвих проводів в салоні, тому вони включають радар в електросистему автомобіля іншими способами.
2
Так як харчування на радар повинно подаватися тільки при включеному запалюванні, його можна живити від освітлення автомобіля. Найбільш зручною для цього точкою є світильник у бардачку.
3
Подвесьте радар на кронштейн у дзеркала заднього виду, прокладете провід живлення радара вправо під стельової обшивкою (просто закладіть його в щілину біля лобового скла і зміцните шматочками поролону).
4
Зніміть пластикову накладку праворуч на стійці лобового скла і простягніть провід між торцем передньої панелі і кузовом вниз під бардачок за допомогою протягання (товстої одножильний дроту).
5
дотягнемо лівою рукою знизу вгору під бардачок і нащупайте його світильник. Натисніть на засувку світильника зліва, перемістіть його всередину бардачка. Від'єднайте роз'єм світильника, приберіть сам світильник і прикрутіть до червоно \ білому «+» проводу провід «плюс» від радара. Надіньте роз'єм світильника на провід.
6
Провід «мінус» знаходиться на роз'ємі кнопки вимикання світильника бардачка. Намацайте з правого боку на нижній задній стінці бардачка роз'єм і відключіть. Знайдіть тестером «мінусовій» провід, з'єднайте його з «мінусом» радара.
7
Перевірте роботу радара, включите двигун і переконаєтеся, що радар включений. Після виключення двигуна радар повинен відключатися сам.Соберіте систему освітлення бардачка в зворотному порядку.
Зверніть увагу
Сам радар-детектор має невеликий розмір і вага не більше 200 г.Прібор встановлюється на передню панель перед лобовим склом або над дзеркалом заднього виду за допомогою кріпильного кронштейна. Тоді радар абсолютно не помітний зовні, але знаходиться в найвигіднішому становищі для роботи.
Практика показує, що в Counter-Strike, як правило, перемагає не той, хто краще стріляє, а той, хто правильніше і хитріше поводиться на полі. Очевидно, що практично неможливо провести більш-менш серйозний тактичний маневр без радара , що дає мінімальне уявлення про поле бою.
Інструкція
1
Перевірте налаштування. Наявність радара в першу чергу визначається відповідною галочкою меню "Опції" -> "Інтерфейс», виставити яку ви можете в будь-який момент гри.
2
Скористайтеся консоллю. Відкрийте головне вікно налаштувань і поставте галочку напроти пункту «Активувати консоль». Зайдіть в гру (краще в одиночну, щоб вас не відволікали) і натисніть клавіатурну клавішу «тильда» (~). Розгромна командна рядок служить для введення внутрішніх команд: у вашому випадку знадобляться drawradar і hideradar - власне, включення і відключення радара . Крім того, корисна буває команда cl_radartype #, де # це 0 або 1 - включений або виключений режим прозорості для мінікарти.
3
Якщо радар не працює після введення консольних команд - скачайте з інтернету файл hud.txt для гри Counter-Strike. Очевидно ваш екземпляр був пошкоджений або випадково замінений на неякісний. Помістіть новий файл в папку ігри/cstrike.
4
Встановіть чіти. Серед інших, таких як wallhack або aimbot, ви знайдете чит RADAR, що показує на карті як ваших союзників, так і ворогів. Очевидно, що це дає неоціненне тактичну перевагу, але, разом з тим, є нечесним по відношенню до інших гравців. Для того щоб встановити радар, скачайте модифікацію RADAR на свій комп'ютер і розпакуйте її в коневую папку з грою. Запустіть файл розширення .exe і запам'ятайте клавішу, активирующую чит. Відкрийте гру, зайдіть на сервер, після чого клікніть потрібну кнопку - на радарі відразу ж з'являться червоні точки, які позначають противників.
5
Ви можете поліпшити радар, змінивши його скін. Для цього скачайте архів з новим зображенням радара і розпакуйте його в будь-який зручний для вас місце. Усередині повинні знаходитися декілька файлів формату .spr. Помістіть їх в папку/cstrike/sprites, що знаходиться в кореневій директорії гри. Якщо назви якихось файлів співпадуть, видаляйте старі версії (за бажанням можете створити резервну копію для відновлення). Якщо зазначеної папки немає, створіть її самостійно.