Як замінити фільтр на ВАЗ 2110. Як поставити змінний фільтр ваз 2110.

Головна задача будь-якого фільтра: повітряного, масляного, паливного і салонного - не допустити проходження через нього частинок пилу або бруду. Тим самим вони допомагають захистити нашу дихальну систему, а двигун уберігають від поломок. Тому краще вчасно замінити фільтр, ніж потім розтратитися на дорогий ремонт.
Вам знадобиться
  • - ключ для зняття масляного фільтра або викрутка;
  • - ключ на 10;
  • - ключ на 17;
  • - ключ на 19.
Інструкція
1
Замініть паливний фільтр. Для цього встановіть автомобіль на підйомнику або оглядовій канаві. Від'єднайте "мінусовій" дріт від АКБ. Відкрутіть ключем на 17 штуцер, утримуючи ключем на 19 фільтр, і поступово злийте паливо в приготовлену ємність. Таким же способом від'єднайте і другий. Візьміть ключ на 10, і послабивши хомут, зніміть паливний фільтр. При установці нового, стежте, щоб стрілка була направлена по ходу руху бензину, т.е.к лівому борту автомашини. Після монтажу паливного фільтра, перевірте герметичність з'єднань на працюючому двигуні.
2
Замініть повітряний фільтр на ВАЗ 2110. Для цього відверніть фігурної викруткою чотири гвинти, які кріплять кришку корпусу. Підніміть її і витягніть змінний елемент фільтра. Очистіть порожнину корпусу і встановіть новий. Закріпіть кришку.
3
Замініть масляний фільтр. Для зняття використовуйте спеціальний ключ. Якщо його немає, а фільтр не відвертається руками, то візьміть викрутку і пробийте його корпус ближче до дна, щоб не пошкодити штуцер. Потім, використовуючи її як важіль, відкрутіть його. Залийте перед установкою нового фільтру в нього нове моторне масло приблизно до половини його об'єму, змастіть також їм кільце ущільнювача. Закрутіть його від руки, не використовуючи інструмент. Запустіть двигун і прогрійте його, зупиніть його і, почекавши кілька хвилин, перевірте рівень масла. При необхідності - долийте.
4
Замініть салонний фільтр ВАЗ 2110. Першими ознаками для цього є слабкий потік повітря, робота тільки останній швидкості вентилятора опалення, заміна була боле 6 місяців тому. Для цього відкрийте капот, зніміть гумку ущільнювача, відкрутіть всі саморізи знаходяться під нею, відкрутіть гайку двірника ключем на 10. Майте на увазі, що водійський довший пасажирського, тому при установці не переплутайте. Отвинтите по кутах ключем на 10 дві гайки. Подденьте гострим предметом і видаліть чотири пластмасові заглушки. Викриття саморізи. Приберіть жабо в сторону, поверніть його і покладіть на двигун автомобіля, при цьому шланг омивача від'єднувати не слід. Відкрутіть саморізи з пластмасовою сітки і витягніть її. Вийміть старий фільтр і вставте новий, поролонова облямівка повинна бути в низ. Зберіть все в зворотному порядку.