Як зробити ланцюжок. зробити ланцюжок своїми руками.

Прикраси, своєрідні бусики, підвіски, кольє, ланцюжки допоможуть доповнити будь-яке вбрання дівчини. Вони додадуть родзинку вашому образу. Часом знайти те, що потрібно не так-то просто. Щоб не бігати по магазинах у пошуках потрібного аксесуара, ми спробуємо виготовити його самі. Давайте створимо ланцюжок своїми руками. Запасіться гачком, дротом і з потреби намистинками, бісером. Наша покрокова інструкція допоможе вам у створенні такого ланцюжка.
Вам знадобиться
  • - гачок
  • - дріт
  • - бусинки, бісер
Інструкція
1
Купіть дріт. Не лякайтеся, це не складе особливих труднощів. Зараз її повно продається в магазинах з товарами для в'язання та іншого рукоділля. Причому дріт буває різного кольору і товщини, вибір великий, вирішуйте, що саме вам потрібно.
2
Починаємо в'язати. Зігніть дріт, зробивши з неї невелику петлю і просмикніть в неї гачок.
3
Гачок вибирайте відповідно до дротом, якщо дріт тоненька, то і гачок беріть невеликий, якщо дротяна нитка товста, гачок потрібен побільше.
4
Головне, щоб вам було зручно чепляти гачком дріт. Чим добре в'язання з дроту, так це тим, що петлі ви точно не спустіть. Так що, сміливіше!
5
Підхопите дріт гачком знизу і потягніть її наверх. Витягніть її в петлю, яку робили в попередньому кроці. Дві петлі є. Такі петлі називаються повітряними.
6
Простягніть ще одну петлю таким же чином. Підхопите дріт знизу і простягніть її в повітряну петлю.
7
Робіть петлю за петлею. У вас повинна вийти ланцюжок з повітряних петель. Робіть таку довжину, яка вам потрібна. Якщо вам потрібна об'ємна ланцюг, змайструєте ще кілька ланцюжків з повітряних петель і скріпіть їх між собою.
8
Прикрасьте вашу ланцюжок, приєднаєте на неї намистинки, зробіть підвіску у вигляді квітки з бісеру. Пофантазуйте! Моделі ланцюжків ви також можете пошукати і в інтернеті.
9
Ланцюжок готова! Таким же способом ви можете виготовити браслет, кольє і навіть сережки, прикупивши необхідний матеріал.