Навушники: Як розібрати і не зламати.

Практично кожна людина любить слухати музику. Однак у всіх свої власні смаки, тому люди використовують навушники, щоб не заважати оточуючим прослуховуванням улюбленої музики. Як і будь гаджет, навушники мають властивість ламатися. Далеко не кожен може дозволити собі купити нові. Можна спробувати реанімувати старі. Для цього навушники необхідно розібрати.
Вам знадобиться
  • посібник з експлуатації ваших навушників, набір маленьких викруток, пластикова викрутка.
Інструкція
1
Підготуйте місце, де ви будете розбирати навушники. Воно повинно бути добре освітлене. Якщо процедура буде проводитися в темний час доби, то знайдіть і встановіть яскраву лампу. На всякий випадок приготуйте лупу, щоб було можна розгледіти дрібні деталі. На стіл краще всього постелити світлу тканину або аркуші білого паперу. Такий захід не тільки захистить стіл від подряпин, але і спростить роботу, так як на світлому фоні дрібні деталі навушників будуть дуже добре помітні.
2
Уважно вивчіть інструкцію з експлуатації ваших навушників. Насамперед постарайтеся зрозуміти схему їх конструкції. Якщо навушники "одноразові", то їх розібрати буде дуже складно, тому що у таких моделей зазвичай корпусу литі або з'єднані за допомогою клею. Найпростіше розбирати великі накладні навушники. Практично до всіх пристроїв такого типу в комплекті додається інструкція, в якій є схема будови. Якщо такої у вас не знайшлося, то відвідайте офіційний сайт виробника ваших навушників. Там ви зможете знайти в електронному вигляді всю необхідну документацію.
3
Обов'язково вийміть штекер навушників з плеєра або іншого музичного пристрою. Тепер акуратно зніміть м'які накладки. Більшість таких подушок-накладок кріпиться на пластикові засувки. Потрібно просто акуратно потягнути за за одну із сторін, тоді клямка з характерним звуком вискочить із гнізда. Так потрібно розкрити всі пластмасові засувки. Робити це потрібно дуже акуратно і плавно, щоб не зламати пластикову конструкцію. Ні в якому разі не намагайтеся від'єднати накладку за допомогою якого-небудь твердого предмета. Це легко може привести до механічних порушень конструкції навушників.
4
Після зняття накладок ви побачите кілька шурупів під ними. Вони з'єднують дві половини корпусу навушників. Акуратно виверніть ці шурупи. Намагайтеся не потрапляти викруткою повз отворів шурупів, інакше ви легко можете порвати мембрану. Тоді навушники стануть остаточно непридатні. Тепер корпус тримають тільки пластикові засувки. Потрібно акуратно натиснути на місця, де вони знаходяться, і корпус розкриється. Не тягніть сильно обидві половинки, так як можна порвати тоненький звуковий провід. В одній з частин корпусу буде знаходитися динамік, в поглибленому місці. Витягніть його, підчепивши негострим предметом. Тепер ваші навушники розібрані.