Як прокачати навушники.

Обов'язковим атрибутом практично кожного завзятого меломана є навушники. В даний час на ринку представлений величезний асортимент цих аксесуарів. Навушники можуть бути абсолютно різного типу і виду. Однак магазинні навушники позбавлені індивідуальності і унікальності. Як же прокачати звичайні навушники?
Вам знадобиться
  • - самоклеюча плівка;
  • - викрутки;
  • - канцелярський ніж;
  • - світлодіоди;
  • - паяльник.
Інструкція
1
Для початку вивчіть ваш аксесуар. Варто відзначити, що недоцільно намагатися поліпшити дешеві одноразові навушники. Це марна трата часу і сил. Найкраще для модернізації підходять накладні навушники. Вони гарні в усіх відношеннях. Не варто приступати до якихось змін відразу ж після покупки. Деякий час походіть з навушниками. Почитайте на форумах відгуки про ту модель, власником якої ви є. Постарайтеся знайти всі слабкі місця, щоб знати, над чим потрібно попрацювати.
2
Зазвичай одне з найслабших місць практично будь-яких навушників - це провід у самого штекера. У цьому місці найчастіше відбувається внутрішній розрив. Таке явища викликано тим, що провід постійно знаходиться в загнутим положенні. Це можна виправити простим і нехитрим удосконаленням. Візьміть пластикову трубочку діаметром трохи більше, ніж кожух штекера. Відміряйте необхідну довжину і відпиляйте шматочок. Його необхідно одягнути на кожух так, щоб більша частина виступала з того боку, де в штекер входить провід. Це не дозволить шнуру згинати в місці з'єднання і продовжить термін його служби.
3
У багатьох навушників є проблема з якістю спайки. Після нетривалої експлуатації дроти в місці приєднання до динаміка розпаювали. Це можна виправити перепайкой. Для цього акуратно розберіть корпус навушників і досліджуйте місце спайки. Якщо спаяно дуже неакуратно, кінець дроту стирчить в повітрі, то потрібно ретельно перепаять так, щоб оголений провід був повністю прихований спаєм.
4
Також хвороба більшості навушників - неякісне покриття корпусу. Фарба може швидко стиратися або облазити. В результаті навушники втрачають привабливий вигляд. Обтягніть ваші навушники плівкою вподобаного кольору. Для цього спочатку ретельно зачистите поверхню корпусу. Знежирте його. Після цього зніміть з плівки захисний шар і акуратно наклейте на корпус так, щоб не було бульбашок. Також така плівка виконує захисну роль. Вона запобігає появи подряпин. При бажанні таку плівку можна легко видалити або замінити на нову.
5
Можна піддати тюнінгу якість звучання. Якщо у звукових чашках є вільний простір, то можна впровадити додаткові маленькі динаміки, які додадуть високих або низьких частот. Дуже часто ходите в навушниках в темний час доби? Встановіть на них кілька маленьких діодів і ви будете помітні навіть у темряві. Якщо припаяти діод через звуковий провід, то можна отримати світломузику, тобто лампочка буде блимати в такт з прослуховується музикою.