Як приймати Гліцин.

Глицин - це препарат, який регулює метаболічні процеси. Випускається у формі таблеток, прийнятих під'язиково шляхом розсмоктування. Препарат призначають дорослим і дітям старше одного року, щоб зняти напругу, активізувати мислення, нормалізувати сон і поліпшити настрій, а також для підвищення соціальної адаптації, нормалізації функціональної діяльності мозку після інсульту, травм і при алкогольних інтоксикаціях.
Інструкція
1
Якщо вам призначили Глицин, то приймайте його відповідно до рекомендацій лікаря. Препарат відноситься до рецептурних і повинен відпускатися з аптек тільки за наявності рецепта. Хоча на практиці справи йдуть зовсім інакше. Якщо лікар вам не призначив Глицин і дози для його прийому, а ви придбали таблетки за порадою знайомих або прочитали про нього в інтернеті, то уважно ознайомтеся з інструкцією із застосування і з рекомендованими виробником дозами.
2
Якщо ви хочете давати препарат маленьким дітям, то обов'язково отримаєте рекомендацію лікаря. Препарат добре переноситься, але може викликати алергічні реакції, і протипоказаний при індивідуальній непереносимості. Тому самостійно призначати його дітям і визначати дози, значить ризикувати здоров'ям дитини.
3
Підліткам можна приймати по 1 таблетці Гліцину 3 рази на день протягом 14-30 днів, розсмоктуючи під язиком до повного розчинення таблетки. Особливо актуальний прийом гліцину в період стресів, при порушеннях сну, настрою, якщо підліток агресивний, конфліктний, погано піддається вихованню і навчанню.
4
У більш старшому віці приймайте Гліцин по 1 таблетці 3 рази на день незалежно від прийому їжі. Але так як препарат містить амінооцтова кислоту, то щоб уникнути виразкових уражень шлунково-кишкового тракту краще приймати Гліцин через 30-40 хвилин після їди.
5
Якщо ви страждаєте важкими розладами, пов'язаними з клімактеричним періодом, важкими порушеннями сну і частими змінами настрою, то ви можете збільшити дозу гліцину до двох таблеток на один прийом. Розсмоктуйте таблетки під язиком до повного розчинення.
6
Якщо ви перенесли інсульт, черепно-мозкову травму, алкогольну інтоксикацію, приймайте Гліцин по 2 таблетки 3 рази на добу. Якщо вам важко розчиняти таблетки під язиком, то ви можете їх подрібнити, розчинити в одній чайній ложці води і просто випити.
7
При необхідності застосовуйте Глицин курсами. Протягом року ви можете приймати препарат 6-7 раз по 30 днів з невеликими перервами.
Зверніть увагу
Тільки до гробової дошки, після можна. Насправді його роками і десятиліттями приймають.
Корисна порада
Підкажіть, будь ласка, як довго можна приймати коаксил і гліцин? Приймати антидепресант можна і до року (якщо того вимагає стан), гліцин же використовується, як правило, місячними курсами. Хоча, останній приймається не рідко і безсистемно без яких- або негативних наслідків, т. К. Препарат абсолютно нешкідливий.
Глицин являє собою заменимую алифатическую амінооцтова кислоту, яка синтезується в організмі будь-якої людини. Вона є регулятором обміну речовин, нормалізує і активує процеси гальмування в центральній нервовій системі, підвищує працездатність мозку і знижує емоційну напругу.
Інструкція
1
При застосуванні гліцину ви можете помітити, що психоемоційна напруга зменшилася, знизилася конфлікность, агресивність, підвищилася соціальна адаптація. Гліцин сприяє нормалізації сну, полегшує засинання, зменшує розлади вегетативної судинної системи. Ліки призначають при ішемічному інсульті та черепно-мозковій травмі для зниження вираженості мозкових розладів. Крім того, даний препарат зменшує токсичний вплив алкоголю і лікарських препаратів, що пригнічують функції нервової системи.
2
Застосовуйте гліцин в періоди зниження розумової працездатності, при стресових ситуаціях, при захворюваннях нервової системи, що супроводжуються підвищеною збудливістю, емоційною нестабільністю, нервозністю.
3
Глицин необхідно приймати сублінгвально, тобто тримати під язиком до повного розчинення. Дозування препарату залежить від віку хворого і тяжкості захворювання. Практично здоровим дітям, підліткам і дорослим при емоційному напруженні або стресі, розумового навантаження призначають по 1 таблетці 2-3 рази протягом 2-4 тижнів. При порушеннях сну і безсонні гліцин необхідно приймати за півгодини до сну по 0,5-1 таблетці залежно від віку. При похмільного синдрому прийміть 1 таблетку гліцину, а потім кожні 20 хвилин ще по одній таблетці, але не більше 7 штук на добу. Врахуйте, що діти до трьох років не можуть приймати препарат сублінгвальне. Тому його можна давати в подрібненому вигляді.
4
Що стосується протипоказань, то особам, страждаючим гіпотонією, в період прийому гліцину необхідно постійно проводити вимірювання артеріального тиску. У разі необхідності дозу препарату можна зменшити. Якщо вас чекає робота, що вимагає підвищеної уваги, в тому числі управління транспортним засобом, то від прийому гліцину краще відмовитися.