Як почистити систему охолодження ноутбука.

Для запобігання перегріву деяких деталей ноутбука рекомендують своєчасно проводити їх чистку. Для цього потрібно отримати фізичний доступ до деталей. Якщо у вашого ноутбука ще не закінчився гарантійний термін, то розбирати його вкрай не рекомендовано.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - пінцет;
  • - ватяні диски;
  • - спиртовий розчин;
  • - мастило.
Інструкція
1
Спочатку скачайте і встановіть програму Everestілі її аналоги. Запустіть цю утиліту і почекайте, поки завершиться збір інформації про підключене обладнанні. Тепер відкрийте меню «Датчики» і вивчіть температурні показники. Переконайтеся в тому, що температура окремих пристроїв перевищує допустимі межі.
2
Тепер вимкніть ваш мобільний комп'ютер. Візьміть досить потужний пилосос і почистіть їм всі вентиляційні отвори ноутбука. Якщо ваш пилосос має функцію подачі повітря, то скористайтеся нею. Тепер знову включіть мобільний комп'ютер і перевірте показання датчиків. Іноді навіть такий найпростішої чистки може виявитися достатньо.
3
Якщо ж температура досі перевищує норму, то вимкніть ноутбук і зніміть нижню кришку. Для цього відкрутіть всі кріпильні шурупи. Перед зняттям кришки обов'язково переконайтеся в тому, що цьому процесу ніщо не перешкоджає. Спочатку акуратно підніміть її і вивчіть кабелі, що сполучає кришку з іншими пристроями. Акуратно від'єднайте їх за допомогою пінцета.
4
Тепер змочіть ватний диск або ватяну паличку в одеколоні або слабкому спиртовому розчині. Протріть лопаті потрібних вентиляторів. Переконайтеся в тому, що ці пристрої вільно обертаються. Якщо цього не відбувається, то розберіть кулер. Зніміть наклейку з його верхньої частини. Капніть невелику кількість мастила в отвір. Порухайте лопатями кулера вгору і вниз, щоб дозволити мастилі розподілитися по осі обертання.
5
Зберіть ноутбук і увімкніть його. Запустіть Everestі подивіться показники датчиків. Якщо температура все ще вище норми, то подумайте про заміну кольорів або придбанні охолоджуючої підставки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NP9JefAErIo