Як позбутися від хрускоту в шиї.

До 20 років життя, практично у кожної людини, яка не займається своїм здоров'ям, починаються проблеми з хребтом. Відбуваються зміни в хребетному стовпі, які полягають в тому, що хрящові диски, що складаються з жорсткого багатошарового кільця та рідкого драглистого ядра в середині, стискаються, і відстань між хребцями скорочується. З'являється хрускіт в хребетному стовпі, оніміння, повзання мурашок і атрофія м'язів з вираженим схудненням кінцівок.
Вам знадобиться
  • - желатин;
  • - бджолиний підмор;
  • - турнік.
Інструкція
1
Для зменшення хрускоту в хребетному стовпі щодня приймайте желатин. Замочивши 3 грами харчового желатину 50 мл теплої кип'яченої води, залиште його для намокання і повного розчинення. Приймайте один раз на день, краще перед сном, протягом 30-45 днів. Ця нескладна процедура значно поліпшить стан всіх суглобів і сполучних тканин організму, ніж зведе нанівець хрускіт у шиї.
2
Для лікування приготуйте настоянку підмору бджолиного. Візьміть склянку мертвих бджіл і, заливши їх півлітра горілки, поставте посуд зі складом в темне місце на 21 день. Процідити і віджати через двошарову марлю біологічний субстрат, злийте в банку, яку зберігайте без доступу яскравого світла. Приймайте приготоване засіб по чайній ложці три рази на день, розводячи в 30 мл кип'яченої води, поки не закінчиться склад. Через 4-5 місяців можете повторити курс лікування. Екстракт бджіл, будучи біологічним стимулятором, містить велику кількості хітину, який чудово зміцнює сполучні і кісткові тканини.
3
Виконуйте комплекс вправ, спрямованих на розтягування хребта і зміцнення м'язів спини, для стійкої підтримки хребетного стовпа. Почніть з нескладних вправ: колоподібні рухи тазом, згинання-розгинання рук, потягування та ін.
4
У міру зміцнення м'язів спини виконуйте три базових вправи, які допоможуть підтримувати хребет у гнучкому стані довгий час. Ці вправи: віджимання від підлоги, неглибокі присідання і «велосипед». На завершення комплексу вправ робіть «вис» на турніку протягом 30-50 секунд, який розтягне хребетний стовп і хрустіти ніде не буде. Гімнастика повинна бути простою і приносити задоволення від виконуваних вправ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=denpJcctVoA
Зверніть увагу
Поява хрускоту в шиї свідчить про чималі дегенеративних змінах в хребетному стовпі і наступним етапом розвитку даного явища буває остеохондроз шийного відділу хребта.
Корисна порада
Для зміцнення і оздоровлення хребта рекомендується частіше приймати журавлинні і брусничне морси, холодці і холодці, молочні продукти, що містять велику кількість кальцію, ріпу, капусту, квасолю, моркву і зелень.