Як налаштувати ноутбук для підключення до телевізора.

Якщо ви хочете використовувати телевізор як альтернативу екрану ноутбука, то вам буде потрібно додатковий кабель. Його вибір залежить від наявності певних роз'ємів в телевізорі і відеокарті мобільного ПК.
Вам знадобиться
  • - відеокабель.
Інструкція
1
Зазвичай ноутбуки маю два додаткових відеовиходу: VGA і HDMI. Враховуючи існування величезної кількості різноманітних перехідників, підключити ноутбук можна до практично будь-якого сучасного телевізора. Природно, рекомендують використовувати цифрові канали передачі відеосигналу, тому що це дозволить забезпечити найкращу якість зображення. Придбайте відповідний набір кабелів і перехідників.
2
З'єднайте відеокарту ноутбука з обраним роз'ємом телевізора. Увімкніть мобільний комп'ютер і телевізор. Зачекайте, поки завершиться завантаження операційної системи. Тепер відкрийте меню налаштувань телевізора. Виберіть порт, який ви підключили до ноутбука. Призначте його основним приймачем відеосигналу.
3
Тепер відкрийте на ноутбуці панель управління і виберіть меню «Оформлення та персоналізація». Відкрийте пункт «Підключення зовнішнього дисплея». Він повинен бути розташований в меню «Екран». Натисніть кнопку «Знайти», розташовану поруч з графічним зображенням екрану ноутбука. Дочекайтеся визначення додаткового монітора.
4
Тепер виберіть дисплей, який буде основним. В даному випадку рекомендують використовувати екран ноутбука. Активуйте функцію «Зробити цей дисплей основним». Виберіть параметр синхронної роботи телевізора з ноутбуком. Якщо ви хочете отримати ідентичне зображення на обох екранах, то виберіть функцію «Дублювати екран».
5
Зазвичай використовують параметр "Розширити цей екран». Активація цієї функції дозволить вам одночасно виконувати різні завдання на екранах телевізора і ноутбука. Врахуйте, що якщо ви виконали підключення не по каналу HDMI-HDMI, то вам буде потрібно додатковий кабель для передачі звуку на телевізор. При використанні HDMI-каналу, обов'язково налаштуйте параметри роботи звукового адаптера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ht2ZqHs39l8
Зверніть увагу
Найпростішим буде підключення c допомогою кабелю VGA - VGA, але такий вхід зустрічається тільки у сучасних телевізорів, та й то не у всіх, однак якщо він є, до досить просто підключити ноутбук до телевізора, в ноутбуці зробити висновок на зовнішній дисплей, а на телевізорі вказати джерело відеосигналу VGA.
Корисна порада
Але як підключити ноутбук до телевізора, якщо на жк, наприклад, є hdmi, а на ноутбуці немає hdmi? Доведеться підібрати оптимальне поєднання роз'ємів, а потім купити спеціальний кабель з різними виходами на кінцях або придбати перехідник. Якщо не з'явилося, ні чого страшного, це нічого не значить і залежить від кабелю, якщо vga підключити ноутбук до телевізора, то може бути просто чорний екран на самому початку.