Як нагріти кімнату.

З приходом осені квартира наповнюється вогкістю і холодом, а опалення ще чекати довго. А, як відомо, нормальне і комфортне стан людини в більшості випадків залежить від температури повітря в приміщенні, в якому він перебуває. Так якими способами можна нагріти кімнату, щоб не довелося мерзнути?
Інструкція
1
З приходом холодів необхідно утеплити вікна та двері, особливо якщо в них є щілини. Звичайно, ідеальним варіантом буде - поміняти двері і вікна, але цей спосіб підходить не всім, так як доведеться викласти велику суму грошей. Можна скористатися паперовими, поролоновими або самоклеящимися утеплювачами. При великих зазорах між рамою і склом ущільнювач буде пропускати холодне повітря. В цьому випадку можна замазати спеціальною замазкою-ущільнювачем. А для закладення великих зазорів приготуйте кашку з крейдяний пасти (1 частина води, 2 частини крейди і 1 частина борошняного клею). Двері утеплите за допомогою полімерного полого шнура, його потрібно наклеїти з внутрішнього боку по всьому периметру двері.
2
Найчастіше центральне опалення не в змозі підтримувати потрібну і оптимальну температуру. Тому потрібно заздалегідь придбати додаткове джерело тепла - обігрівач. При його виборі враховуйте площу опалюваної кімнати. Чим більше потужність обігрівача, тим, відповідно, у нього буде більше тепловіддача.
3
Можна придбати тепловентилятор, він складається з нагрівального елемента і вентилятора, який і поширює тепло по кімнаті. Корпус цього приладу в основному пластмасовий, але з'явилися у продажу і керамічні моделі. Тепловентилятор відрізняється компактним розміром і легкістю, він досить швидко нагріває повітря в приміщенні. Основним його недоліком вважається шум при роботі й те, що він ганяє по кімнаті пил. Тому не рекомендовано використовувати такий прилад в дитячій кімнаті, особливо якщо у малюка алергія.
4
Якщо ви живете в приватному будинку, тоді ідеальним варіантом буде спорудити камін. Він не тільки створить атмосферу затишку і тепла, але і прикрасить інтер'єр будинку. Однак такий осередок здатний обігріти тільки одну кімнату, а не все приміщення, як би цього хотілося. Він може бути справжнісіньким, який необхідно топити дровами. А можна придбати декоративний - електричний, він також випромінює тепло і створює ефект справжнього вогню, до того ж у вас не виникне проблем з його установкою.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не обігрівати приміщення за допомогою газової плити. При включених конфорках і закритих вікнах є можливість перенасититься вуглекислим газом, що небезпечно для життя.
Корисна порада
Не вмикайте в одну розетку кілька електричних приладів з високою потужністю. Тримайте дітей до обігрівальних приладів.
Комфортний стан людини безпосередньо залежить від температури навколишнього повітря . Залежно від того, де треба підняти температуру повітря (в житловій кімнаті, у ванній кімнаті перед купанням, на кухні), домогтися цього можна різними способами.
Вам знадобиться
  • електричний тепловентилятор, масляний радіатор.
Інструкція
1
Для нагріву повітря в житловій кімнаті або на кухні за допомогою тепловентілятора розташуйте його на підлозі поблизу вікна і розгорніть таким чином, щоб гаряче повітря йшов всередину кімнати. Сучасні тепловентилятори мають кілька положень регулятора потужності. Для швидкого нагрівання повітря в приміщенні включите тепловентилятор, поставивши регулятор потужності в крайнє за годинниковою стрілкою положення. При необхідності зменшіть потужність тепловентілятора, повернувши ручку регулятора в зворотному напрямку. Тепловентилятор є кращим пристроєм для швидкого прогрівання повітря в певній зоні приміщення.
2
При використанні масляного радіатора для підйому температури повітря розташуйте його поблизу центру кімнати. В цьому місці радіатор буде рівномірно обігрівати всю кімнату. Увімкніть масляний радіатор, повернувши за годинниковою стрілкою ручку терморегулятора на його корпусі. Деякі масляні радіатори додатково мають ступінчасте регулювання потужності. Увімкніть одну, дві або три секції нагрівача радіатора, в залежності від розміру приміщення або від того, як швидко треба підняти температуру повітря в кімнаті. Масляний радіатор є кращим пристроєм для підтримки заданої температури повітря у всій кімнаті.
3
Для збільшення температури повітря у ванній кімнаті перед купанням добре використовувати гарячу воду, що набирає у ванну. Доцільно використання душової лійки. Відрегулюйте положення перемикача режимів душової лійки таким чином, що б вийшло велика кількість тонких цівок води. Вони мають велику площу контакту з навколишнім повітрям, відповідно, повітря у ванній кімнаті нагріється швидше. Відкрийте гарячу воду, перебуваючи в стороні від струменя води. При досягненні необхідної температури повітря у ванній кімнаті відрегулюйте температуру води по своєму смаку.