Як встановити на комп'ютері час і дату. Як змінити час і дату на компютор.

Параметри часу та дати задаються при установці OS Windows. Надалі годинник на комп'ютері автоматично синхронізуються з годинниками на сервері домену або інтернету. Проте іноді виникає необхідність виставити на комп'ютері дату або час вручну.
Інструкція
1
Клацніть лівою клавішею миші по годинах у правому нижньому куті. У розділі «Час» змінюйте поточні показання, що знаходяться під зображенням циферблата. Щоб зайти у вікно з поточним значенням часу, клікніть мишкою по стрілці «Вгору» або «Вниз», потім можете змінювати ці установки.
2
Щоб змінити число, місяць та рік, зайдіть в розділ «Дата». Розкрийте список, щоб вибрати назву місяця. Поточний рік міняйте, клацаючи по стрілках «Вгору» і «Вниз».
3
Щоб синхронізувати годинник з сервером часу інтернету, переходите у вкладку «Час інтернету». Відзначте прапорцем опцію «Виконувати синхронізацію з сервером часу інтернету» та натисніть кнопку «Оновити зараз». Якщо ваш комп'ютер знаходиться в домені, ви побачите повідомлення «Помилка при виконанні синхронізації ... Вузол недоступний».
4
Без встановленого системного часу і дати комп'ютер не завантажуватися. Після включення дочекайтеся короткого звукового сигналу POST. У нижній частині екрана зверніть увагу на повідомлення: Press Delete to Setup. Замість Delete може бути вказана інша клавіша, залежно від виробника. Зазвичай це F2 або F10.
5
Натисніть клавішу, щоб увійти в меню налаштувань BIOS (Basic In-Out System). Знайдіть розділ, який буде називатися Standart CMOS Setup або якось схоже. Виставляйте поточні значення часу і дати в пункти System Time і System Date. Зверніть увагу на формат дати: mm/dd/yyyy. Це значить, вам спочатку слід ввести номер місяця, потім день місяця, потім рік у повному вигляді, наприклад: 10.15.2011 (жовтень/15/2011). Натисніть F10, щоб зберегти зміни і вийти з Setup. Підтвердіть запит, натиснувши Y.
6
Якщо час і дата в комп'ютері весь час збиваються, швидше за все, вам потрібно замінити на материнській платі батарейку, яка живить мікросхему ПЗУ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LS0s_isteUM