Як фарбувати волосся професійно.

Пофарбувати волосся професійно в домашніх умовах складно. Це вимагає певних навичок, обліку стані волосся на момент фарбування. Крім того, сиве волосся вимагають іншого підходу до проведення процедури ніж ті, які пофарбовані раніше або були пофарбовані ніколи.
Інструкція
1
Визначтеся з видом фарбування. Є кілька різних способів проведення процедури, в які входить балаяж, тонування, мелірування, колорування, фарбування волосся з попереднім їх висвітленням, знебарвлення, освітлення та фарбування. Знебарвлення, на відміну від освітлення, повністю руйнує пігмент волоса. При тонуванні відбувається зміна відтінку волс, при цьому не зачіпається внутрішня структура. За допомогою мелірування осветляют пасма, а забарвлення припускає повну зміну кольору волосся. Балаяж передбачає особливу техніку фарбування тільки кінців волосся, колорування є способом фарбування пасом в різні відтінки.
2
Застосовуйте відтінкові барвники після закінчення 10 днів з моменту виконання хімічної завивки. Врахуйте, що за цей час треба кілька разів вимити голову. Стійку фарбу можна використовувати лише через 2-3 тижні. Не варто проводити забарвлення в період вагітності, менструації, поганому самопочутті, стресах.
3
Забарвлюючи волосся в відтінок, близький до натурального, треба враховуючи декілька нюансів. По-перше, волосся біля коріння повинні бути темніше, ніж на кінчиках. Верхні пасма офарблюйте на тон світліше нижніх, важливий плавний перехід тону.
4
Проводите фарбування волосся в світлі відтінки за допомогою блондірующіх коштів, якщо плануєте добитися максимально білого кольору. На 1-2 тони осветляют проявники 6-відсоткові, на 3-4 тони - 12-відсоткові.
5
Не проводьте фарбування, якщо ви хворі астмою, бронхітом, страждаєте на алергію. В останньому випадку треба провести перед фарбуванням тест на ліктьовому згині. Якщо протягом 12-24 годин шкіра почервоніла, з'явилося свербіння, значить на фарбу проявилася алергія.
6
Чи не мийте голову перед фарбуванням, на шкірі утворюється жировий шар, пом'якшувальний негативний вплив барвника. Закрийте одяг, на шкіру по лінії росту волосся нанесіть крем.
7
Змішуйте всі компоненти фарби дуже ретельно, особливо, якщо ви поєднуєте різні тони. Поділіть волосся двома перпендикулярними лініями, що проходять через центр голови, наносите фарбу на проділи, перейдіть на бік потилиці. Тут процес фарбування йде повільніше. Виняток становить процес освітлення, коли фарбу спочатку треба наносити на ті ділянки, які повинні бути світліше інших, а в кінці на область скронь і лоба. У цих місцях волосся тонке і фарбування відбувається дуже швидко.
8
Офарблюйте сиве волосся з урахуванням локалізації видозмінених волосся, наносите фарбу на місця, де багато сивини. Якщо відтінок червоний, наносите суміш, відступаючи 2 см від коренів, під них можна покласти ватний тампон. Якщо плануєте забарвити коріння на тон темніше, можна застосувати цей же спосіб. Потім, коріння можна забарвити і залишити на час впливу барвника.
9
Наносите барвник на коріння, а через 10-15 хвилин по всій довжині. Це дозволить фарбі розподілитися рівномірно і вирівняти колір при необхідності фарбування коренів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WCNJ5Fh-YIU
Корисна порада
Дотримуйтесь інструкції. Дотримуйтесь рекомендований виробником інтервал часу витримки. Чи не застосовуйте додаткове тепло - це скорочує час витримки, але в такому випадку колір стане в підсумку інтенсивніше. Використовуйте стабілізатор, щоб продовжити колір на максимально довгий час.
Дівчата люблять міняти свою зовнішність і дивувати новим соковитим кольором волосся. При цьому фарбування краще довіряти професіоналам: вони підберуть марку і тон фарби саме під ваш тип волосся. Однак навчитися мистецтву фарбувати волосся можна і самостійно.
Вам знадобиться
  • -краска;
  • -окислитель;
  • -перчатки;
  • -неметаллическая миска;
  • -расческа;
  • -кість для нанесення фарби.
Інструкція
1
Всім відомо, що професійна фарба для волосся виграє у своїх масових аналогів в якості фарбування і захисту. Після професійного догляду ваші волосся набуває не тільки стійкий інтенсивний колір, але і ніжність і шовковистість. Визначтеся з фірмою, що виробляє професійну фарбу для волосся. Якщо ви тільки почали використовувати подібні барвники, має сенс експериментувати з марками фарби, поки не знайдете свою. У кожному разі довіряйте тільки відомим, зарекомендували себе фірмам. Іноді один і той же виробник виготовляє як професійну фарбу, так і звичайну, що продається в кожному магазині косметики і підходящу для домашнього використання. Купуйте фарбу тільки в спеціалізованих перукарень магазинах. Навіть якщо ви помилитеся з вибором, кваліфікований продавець вас поправить і допоможе визначитися з покупкою.
2
Тон волосся вибирайте по палітрі, запропонованої фірмою. Уважно розглядайте штучні пасма, переконайтеся, що вас влаштовує відтінок, який проявляє фарба не світлу. Будьте уважні: представлений відтінок фарби вийде, якщо ваше волосся раніше не були пофарбовані. Якщо ви вже міняли колір волосся, то остаточний результат фарбування відрізнятиметься від представленого на моделях.
3
Кожен відтінок фарби має свою назву і цифрове позначення. Якщо назва кольору написано скоріше для клієнта, щоб допомогти йому уявити колір волосся, то цифрове позначення допомагає перукаря зрозуміти, чи підходить вам фарба.
4
На тюбику фарби написані три цифри. Перша - це основний тон волосся, наступні дві - це відтінок, який придбають волосся, колірної ньюанс. Один і той же тон може відображати різні відтінки. Позначення тону коливається від 1 до 10, при цьому чим менше цифра, тим темніше волосся. Тобто натуральна брюнетка має тон волосся №1, а блондинка - №10, хоча такі світле волосся в природі зустрічаються рідко. На професійній палітрі фарб є розділ з натуральними квітами. Прикладаючи смуги до представлених пасмам, визначте ваш тон.
5
Виберіть нюанс, який гратиме на вашому волоссі. Позначення у кожного виробника можуть варіюватися, але зазвичай останні дві цифри у виборі тону позначають: 1 - попіл, серий3 - золотий, желтий4 - мідний, рижій5 - красний7 - корічневий.Еслі на нюансі дві різні цифри, то колір буде грати різними переливами або мати середнє значення. Якщо нюанс позначений однаковими цифрами, значить, відтінок буде дуже інтенсивним.
6
Барвники та окислювачі у професійній косметиці для волосся продаються окремо. Окислювачі бувають 3%, 6%, 9% і 12%. Чим світліше бажаний тон волосся, тим вище відсоток окислювача вам потрібно вибрати. Врахуйте, що окислювач шкідливий для волосся. Чим вище його відсоток, тим сильніше страждають волосся. Зверніться до професіонала за допомогою у виборі окислювача.
7
На кожній упаковці фарби написані пропорції, в яких варто змішувати барвник і окислювач. Чітко дотримуючись інструкції, в неметалевої посуді змішайте інгредієнти для фарбування. Використовуйте захисні рукавички.
8
Забарвлювати потрібно сухі брудні волосся. Виняток буде при освітленні волосся: це фарбування проводиться на чисте волосся.
9
Розподіляючи волосся на невеликі пасма, кладіть їх на фольгу, наносите фарбу і завертайте фольгу так, щоб волосся було всередині. Обов'язково профарбовують коріння. Пасмо за пасмом окрасьте волосся, починаючи від особи і переходячи до потилиці.
10
Як правило, професійна фарба не тече, так що наносити її можна без фольги. Розділяйте волосся на невеликі пасма. Спочатку фарбуйте коріння, потім переходите до кінчиків волосся.
11
Якщо ви фарбуєте волосся повторно, хочете зафарбувати відросло коріння і трохи оновити колір, наносите фарбу головним чином на корені. Кінчики волосся фарбуються в останню чергу.
12
Після нанесення фарби почекайте 30 хвилин і добре змийте її. Фарба змивається без шампуню, проточною водою до тих пір, поки вода не стане прозорою. Нанесіть доглядає бальзам на кілька хвилин.