Як в'язати гусеничку.

«Гусеничка» є одним з основних елементів в ірландському мереживі. Вона служить як для виготовлення самостійних деталей, так і для вибудовування різних геометричних композицій на готовому виробі. Ірландський шнурок можна доповнювати цікавими деталями, наприклад, гребінцями.
Інструкція
1
Коли ви навчитеся в'язати «гусеничку», можете брати цей узор за основу при створенні серветок, рукавичок або шапочок, а також використовувати в якості орнаменту на готовому виробі. Наприклад, як стебло квітки або стовбур дерева. «Гусеничка» може послужити пояском, бретелями для топа або купальника, а також шнурівкою.
2
Отже, щоб зв'язати рівний круглий шнурок з оригінальним малюнком, виглядаючим, як колосок, підберіть нитки потрібного кольору і озбройтеся гачком. Товщина ниток і номер гачка можуть бути самими різними, чим товще нитки ви оберете, тим ширше шнурок вийде в результаті.
3
Наберіть на гачок ланцюжок з трьох повітряних петель.
4
Тепер гачком захопіть робочу нитку і витягніть петлю з другої петлі від гачка. Точно також з наступної петлі першого ряду спробуйте витягнути ще одну. В результаті у вас на гачку має з'явитися три петлі.
5
Потім спустіть з гачка перші дві петельки і спробуйте притримувати їх двома пальцями.
6
Тримаючи в лівій руці спущені петлі, захопіть гачком робочу нитку і, як зазвичай, пров'яжіть петельку, яка залишилася на гачку.
7
Виконавши в'язання залишилася петлі, обережно підхопите одну петлю, яку ви притримували пальцями, одягніть її на гачок і пров'яжіть таким же чином.
8
Після цього точно також помістіть на гачок петельку, що залишилася в пальцях, і аналогічним способом пров'яжіть її. Таким чином, у вас на гачку знову вийде три петлі.
9
Тепер знову спустіть з гачка дві крайні петлі.
10
Пров'яжіть що залишилася на гачку петельку в звичайній манері.
11
Потім звільніть спочатку одну петлю, яку ви спустили, і пров'яжіть, а потім одягніть на гачок третю і виконайте з нею те ж саме, що і з попередньою.
12
Повторіть всі попередні дії, зберігаючи послідовність, кілька разів до тих пір, поки у вас не вийде необхідна довжина шнурка.