Як запустити додаток від імені адміністратора.

В останніх версіях операційної системи Windows (в Vista і Seven) для підвищення рівня безпеки введена додаткова перевірка прав користувача при запуску деяких програм. Якщо такий додаток запускається не від імені адміністратора, то воно має певні обмеження у функціональності. Для запуску програм без обмежень в графічну оболонку Windows додані відповідні опції, які дозволяють зробити це кількома способами.
Інструкція
1
Увійдіть в систему з правами адміністратора.
2
Якщо ярлик програми, яке потрібно запустити від імені адміністратора, є на робочому столі, то клацніть по ньому правою кнопкою миші. Це ж можна зробити і з рядком додатка в головному меню на кнопці «Пуск» і з іконкою у вікні Провідника. У контекстному меню у всіх випадках буде присутній команда «Запуск від імені адміністратора», виберіть її.
3
Є інший спосіб - він полягає в установці відповідного налаштування у властивостях ярлика, за допомогою якого запускається додаток. Клацніть по іконці потрібного програми на робочому столі правою кнопкою миші і в її контекстному меню виберіть рядок «Властивості». На вкладці «Ярлик» натисніть кнопку «Додатково», поставте відмітку в полі «Запуск від імені адміністратора» і клацніть по кнопці OK. Ця установка буде діяти тільки при запуску програми за допомогою цього ярлика. Таку ж операцію можна виконати і з рядком запуску програми, вміщеній в головне меню ОС.
4
Третій спосіб аналогічний попередньому з тією різницею, що розкривши вікно властивостей, вам слід перейти не на вкладку «Ярлик», а на вкладку "Сумісність" і в секції «Рівень прав» виставити відмітку в полі «Виконувати цю програму від імені адміністратора ».
5
Ще один спосіб передбачає запуск потрібного програми з використанням встановленого в ОС поєднання «гарячих клавіш». Для цього спочатку виділіть ярлик або іншу посилання на потрібну програму. Наприклад, клацніть один раз курсором миші ярличок на робочому столі або у вікні Провідника, або введіть її ім'я або назва виконуваного файлу в поле пошукового запиту в головному меню системи і виділіть рядок результату пошуку і т.д. Потім натисніть клавіші ctrl + shift + enter - воно призначене команді запуску програми від імені адміністратора.