Як вивчити бухгалтерський облік.

Ви вирішили освоїти професію бухгалтера, або доповнити свої професійні знання в сфері бізнесу? Способів вивчення бухгалтерського обліку існує досить багато. Виберіть відповідний саме вам.
Інструкція
1
Подайте заяву в середню спеціальну або вищий навчальний заклад на факультет бухгалтерського обліку. Якщо ви - випускник 9-го класу, то вам підійде технікум або коледж з відповідним факультетом. Навчання може проводитися як в очній формі, так і в заочній, і в вечірній. Термін навчання після 9-го класу - 3-4 роки, після 11-го класу - від 10 місяців до року.
2
Поступите до вищого навчального закладу відповідної спрямованості, якщо ваша освіта 11 класів. Форми навчання також можуть бути різні: очна, заочна або вечірня. Термін навчання складе 5-6 років. Але термін навчання може бути скорочений до 3-4-х років у разі наявності у вас середньої спеціальної освіти відповідного профілю.
3
Запишіться на короткострокові курси бухгалтерського обліку. Термін відвідування таких курсів становить від одного до чотирьох місяців. Теоретичні завдання поєднуються з практичними, по закінченню курсів складається іспит і видається свідоцтво про проходження курсу бухгалтерського обліку. Хороші курси повинні включати в себе роботу з комп'ютерними програмами, без яких неможливе ведення бухгалтерського обліку на сучасному рівні, такими як: "1С: Бухгалтерія", "1С: Підприємство" і ін.
4
Найміть репетитора, який надасть вам допомогу в освоєнні бухгалтерського обліку. Це може бути досвідчений бухгалтер, що володіє здібностями передавати накопичені знання в доступній для новачка формі. Теоретичні знання поєднуйте з практичними заняттями: з складанням бухгалтерських проводок, вирішенням завдань, і т.д.
5
Займіться самоосвітою. Це найбільш важкий шлях з усіх, але за умови високої самоорганізації, наявності хорошої навчальною літератури або комп'ютерних програм освітнього типу, дана ідея цілком здійсненна. Адже в сучасному світі цінуються насамперед знання й уміння, а потім вже наявність «корочки про освіту».