Як виправити скаліоз.

Фронтальне викривлення хребта стало досить поширеним явищем, тому на сколіоз перестали звертати увагу. Статистики за рівнем поширення сколіозу на сьогоднішній момент, на жаль, немає. У нашій країні сколіоз є у переважної відсотка населення. Виражене викривлення хребта називається сколеотіческой хворобою, встановлення діагнозу не викликає труднощів.
Вам знадобиться
  • - зручний стілець;
  • - абонемент у басейн;
  • - вправи.
Інструкція
1
У більшості випадків сколіоз практично не виражений і вчасно не розпізнається, внаслідок чого протікає в прихованій формі роками. Відсоток поширення сколіотичної хвороби набагато вище серед молодих людей, а у школярів наближається до 100%.
2
Виправити сколіоз можна, якщо процес зайшов не надто далеко. Для початку слід більше рухатися. Таблетками позбутися проблеми неможливо. Починати потрібно з виправлення м'язового стереотипу та усунення зон м'язової напруги.
3
Стандартне і найефективніша вправа для виправлення сколіозу: станьте до стіни спиною, притуліться до неї плечима, лопатками, потилицею, литками і п'ятами, постійте кілька хвилин і коли відійдете від стіни намагайтеся тримати цю поставу якомога більше часу. Робіть це кілька разів на день. Сенс вправи полягає в запам'ятовуванні правильної пози. Якщо робити його день у день, з часом сколіоз виправиться.
4
Сидячи вдома за комп'ютером або на роботі, пам'ятайте, що спина несе велике навантаження. Відкиньтеся на стілець, розслабте м'язи. Якщо болю немає, і ви можете сидіти, випрямивши спину, то важлива висота сидіння, так як ступні ніг повинні повністю стояти на підлозі. Купіть собі додому стілець, на якому ви зможете сидіти з прямою спиною. Його висота має бути такою, щоб під час сидіння коліна були вище площини стільця. Підлокітники не повинні впливати на підняття плеча, а вигин спинки повинен збігатися з природним вигином хребта.
5
Виправити сколіоз допоможе плавання - це корисний захід благотворно впливає на здоров'я в цілому. Під час занять зміцнюються м'язи спини, знімається напруга поверхневих м'язів. В основному під час плавання то м'язове напруження, яке накопичилося в результаті фізичних навантажень і стресів, усувається. Тому 2 рази на тиждень відвідуйте басейн.
6
Виправляти сколіоз необхідно, так як викривлений хребет не тільки вкорочує висоту тіла, а й призводить до зміщення і деформації внутрішніх органів. При цьому деякі органи можуть постраждати в невеликому ступені, інші ж кардинально змінити положення і розмір.
Зверніть увагу
Практично всі стільці, якими ми щодня користуємося, не відповідають стандартним вимогам, внаслідок чого і з'являється сколіоз.
Корисна порада
Купуйте або пошейте під замовлення невелику вузьку подушку, яку можна покласти між колін під час сну на боці.