Як зшити чохол для одягу.

У кожного з нас є річ, наприклад, улюблену сукню, яке ми намагаємося зберігати дуже бережно. Йому відведено спеціальне місце в шафі. Але воно все одно контактує з іншим одягом, адже не можна, же під улюблену сукню виділити цілу шафу, йому там буде занадто просторо. А щоб контакт з іншими речами не зашкодив ніжною тканини, ми і скористаємося спеціальною накидкою, яку виготовимо своїми руками. У порятунку улюбленої речі, вам допоможе наша покрокова інструкція.
Вам знадобиться
  • -іголка
  • -ніткі (бажано під колір тканини)
  • -ножиці
  • -тканина
Інструкція
1
Виберіть тканину, з якої будете шити накидку. Тканина краще брати легку, щоб накидка НЕ м'яла одяг, яку ви збираєтеся рятувати. Виріжте з неї квадрат, це і буде основа вашої накидки. Традиційні накидки для вішалок мають розміри 55х55 см, але ви можете їх легко змінити, якщо вам потрібна накидка побільше.
2
Подумайте, чим би ви хотіли обробити краї вашої накидки. Їх можна просто підшити, якщо вам просто потрібна функціональна накидка. Якщо ж у вас є час і багато всяких ганчірок в запасі, фантазуйте! Краю можна обшити тканиною іншого кольору, мереживом або обробити їх за допомогою косою бейки.
3
Обробіть куточки вашої накидки. Для цього виріжте кружечки з картону або якого-небудь іншого непромокаючої матеріалу, наприклад, з пластика, щоб накидку можна було прати. З тканини виріжте кружечки, діаметром приблизно в два рази більше, ніж кружечки з картону/пластика. Тепер обшийте кружечки тканиною і прикріпіть їх до кожного куточка.
4
Якщо речі в шафі висять досить щільно, то на куточки ви можете прикріпити важки, щоб сусідня одяг не задирала накидку. Для цього також виріжте кружечки з тканини, але всередину їх ви можете вшити невеликі металеві кульки. Коли ви закінчите прикрашати накидку, переходите до наступного кроку.
5
Проробіть невеликий отвір у вашій накидці, таке, щоб через нього легко проходив гачок від вішалки. Тепер приступайте за обробку зробленого отвору. Його можна обшити по краях тканиною або просто обробити нитками. Накидка для улюбленої речі готова! Творчих успіхів!
Якщо ви займаєтеся танцями або просто часто подорожуєте, перед вами постає питання: як перевозити сукні ? Завжди існує небезпека забруднити і навіть порвати одяг. Щоб уникнути неприємностей, можна скористатися спеціальним чохлом для суконь. Зшити його можна самим.
Вам знадобиться
  • -тканина-плащевка - дві довжини чохла;
  • -ніткі в колір тканини;
  • -молнія - довжина близько 1м;
  • -карабіни - 2шт .
Інструкція
1
Виберіть тканину для пошиття чохла. Враховуючи всі можливі погодні умови, найкраще для чохла підійде плащевка або інша тканина, не пропускає воду.
2
Викрійку чохла можна не робити на папері. Накреслити його можна прямо на тканині. Попередньо сколіть дві частини полотна шпильками, щоб уникнути ковзання. Верхня частина чохла в ширину повинна бути не менше півметра і вільно вмішати плечики для одягу. Нижня частина - приблизно метр. Якщо ж ви плануєте перевозити в чохлі бальне плаття, орієнтуйтеся на його ширину по низу. Можливо, це буде і півтора метра. Довжина чохла повинна бути трохи більше довжини сукні .
3
Виріжте дві деталі чохла. Змітайте низ і один з бічних швів, а потім прошийте на швейній машині. У другій бічній шов вметайте блискавку. Довжина її може бути різною. Але чим довше вона буде, тим вільніше плаття буде поміщатися всередину. Якщо вам не подобається ідея блискавки в бічному шві, зробіть переднє полотно розрізним. Тоді ви зможете вставити блискавку посередині переднього полотна чохла.
4
У верхньому шві залиште отвір для вішалки. Можна зробити і по-іншому. Верхній шов повністю зашити, вшивши невелику петлю. На нього і будуть вішатися плечики з сукнею.
5
Для зручності можна зовні пришити ремінь для перенесення чохла. Розкроїте його довжиною від одного бокового шва до іншого. Ширина його повинна бути близько 5 см в готовому вигляді. Кінці ременя потрібно вшити в бокові шви. Необхідна і петля для вішання чохла.
6
Також всередині чохла можна розмістити з боків карабіни, на які можна буде вішати сукні за шлевки. Це дуже актуально для суконь без бретелей.
7
Ще одна відмінна ідея - нашити на заднє полотнище чохла дві кишені. Тоді ви без проблем зможете перевозити і туфлі. Для цього викроїте дві деталі - прямокутники зі сторонами 20х30см. Одну з вузьких сторін підігніть і відстрочити. Накладіть деталі на заднє полотно чохла, пришийте.