Як обстежити підшлункову залозу. Повне обстеження підшлункової залози.

Час від часу організм людини ламається. Це вимагає втручання професійних лікарів. Проте до того як робити якісь заходи, доктор повинен поставить діагноз і виявити джерело проблеми. Якщо мова заходить про підшлункову залозу, то обстежити її найкраще за допомогою ультразвукового обстеження.
Інструкція
1
На сьогоднішній день УЗД представляє собою найбільш ефективний метод діагностики захворювань підшлункової залози. За допомогою ехографії лікар може розглянути цей орган в різних проекціях і виявити проблемні області.
2
Якщо у вас переслідують болі у верхній частині живота, області підребер'я і лівого боки, негайно вирушайте до лікаря. Він огляне вам на наявність таких захворювань, як кіста, пухлина, панкреатит і утворення каменів. Також зробіть рентген підшлункової залози, який дозволить виявити зміни контурів і форм петель дванадцятипалої кишки. Відвідайте гастроентеролога, обстежте задню стінку шлунка. Підставою для проведення УЗД підшлункової залози може стати порушення стільця, різке зниження ваги, жовтяниця.
3
Для того щоб обстежити підшлункову залозу, підготуйтеся. Зокрема, за три дні до проведення УЗД сядьте на бесшлаковую дієту. Напередодні обстеження вранці випийте проносний засіб, ввечері з'їжте легкий вечеря без фруктів, овочів або молока. При цьому вам треба впоратися за 12 годин до УЗД. В день процедури відмовтеся від вживання їжі, рідин, сигарет і будь-які медичних препаратів. Це дозволить отримати більш точний результат.
4
Самое обстеження підшлункової залози займе всього 10 хвилин. Напевно, ви можете витратити цей час на своє здоров'я. В кабінеті роздягніться до пояса і ляжте на кушетку.
5
Лікар завдасть гель на ваш живіт. Зробіть глибокий вдих і затримайте дихання. Це необхідно для того, що домогтися чіткого зображення підшлункової залози. Справа в тому, що в такому положенні у людини ліва частка печінки переходить в черевну порожнину, відкриваючи доступ до цікавлять органам. При необхідності поверніться на правий або лівий бік. Однак про це вас повинен повідомити лікар.
Зверніть увагу
Найчастіше хвора підшлункова залоза добре піддається лікуванню травами, що входять в унікальні за своїми цілющими властивостями народні рецепти. Медики давно вже розводять руками, не в силах науково пояснити чудодійність деяких рецептів при лікуванні підшлункової залози, що дозволяють оздоровити її навіть у тих випадках, коли традиційна медицина виявилася безсила.
Корисна порада
Серед безлічі факторів ризику, які загрожують підшлункової залозі, найголовнішими є: неправильне харчування (з переважанням жирної і солодкої їжі), надлишкова вага, переїдання, а також надмірне захоплення жорсткими дієтами, під час яких цей орган через брак нічого іншого починає перетравлювати сам себе. Для того, щоб оздоровити підшлункову залозу і скинути від 2-х до 6 кг зайвої ваги, потрібно протриматися на спеціальному харчуванні місяць-півтора.