Як віддати старі речі.

Ледве закриваються шафи, забиті балкон і гараж, переповнені полиці - все це вірна ознака того, що пора влаштувати розбір старих речей. Але що ж робити з отриманими горами непотрібного одягу?
Інструкція
1
Відкиньте лішнееВнімательно огляньте старі речі. Деякі з них можуть бути надто зношеними. Порвана, дірява, міль її з'їла одяг не потрібна не тільки вам, але взагалі нікому. Сміливо відправляйте її в сміття. Інші ж речі ще можуть комусь послужити, а іноді і принести прибуток.
2
Дайте об'явленіеГородскіе газети часто мають рубрики під оголошення від приватних осіб. Якщо ви вирішили продавати одяг, вам саме туди. Коротко опишіть річ, розмір, колір і назвіть свою ціну. Мінус в тому, що доведеться залишити свій телефон для зв'язку і зустрічатися з потенційними покупцями, які не завжди вчиняють заплановану угоду.
3
Ідіть в комісійний магазінСдав одяг в такі магазини, ви можете забути про неї на якийсь час, поки вона не купиться. За рішення ваших проблем комісійки беруть збори, які зазвичай складають близько 30%.
4
Здайте одяг в дитячі будинки/будинки престарілих/комплексні центри соціального обслужіваніяЕтот варіант підходить тим, хто готовий віддати старі речі безоплатно. Багато дитячі установи потребують допомоги (винятків небагато, більшість з яких - столичні дитбудинку). Зателефонуйте в дитячі будинки вашого району чи області і дізнайтеся, чи потрібне їм одяг, уточніть розмір. Зазвичай такі установи від допомоги не відмовляються. Є два способи передати речі. Надішліть посилку з пошти або ж відвезіть їх самостійно. Якщо для вас зручний другий варіант, не полінуйтеся і дізнайтеся у знайомих, може, хтось ще захоче допомогти дітям. Адреси та телефони можна знайти в інтернеті, наприклад, на сайті http://www.detskiedomiki.ru/"> http://www.detskiedomiki.ru.
5
Зверніться до інтернету. Є безліч сайтів, на яких ви зможете віддати/продати непотрібні вещіНапрімер, блогерський сайт http://www.livejournal.com/http://www.livejournal.com має спеціальний розділ «Віддам даром», де можна знайти і віддати абсолютно будь речі чи предмети.
Зверніть увагу
Поважайте людей, яким ви жертвуєте одяг. Не полінуйтеся випрати, а ще краще погладити речі. Перевірте такі дрібниці, як відсутні гудзики.