Як в'язати мережу. вузол через мізинець.

Мережі в'яжуть не тільки рибалки - пов'язана вручну мережа може стати підмогою в домашньому господарстві, а також послужити інтерьерним прикрасою і основою для якихось домашніх аксесуарів. Виберіть для в'язання мережі підходящі натуральні або синтетичні нитки і почніть в'язати її з першого ряду осередків.
Інструкція
1
Суть в'язання будь-якої мережі - в однакових квадратних комірках, з'єднаних один з одним вузликами. Для того, щоб все осередки були однакового розміру, скористайтеся шаблоном, а для спрощення плетіння використовуйте човник.
2
Візьміть нитку потрібної довжини першого ряду і прив'язуйте до неї напів-осередки вузлами. Потім почніть формувати наступний ряд за допомогою таких же вузлів.
3
Типів вузлів для в'язання мереж існує безліч - ми розглянемо деякі з них. В першу чергу розглянемо вузол через мізинець - він вважається найбільш вдалим, оскільки він не рухається по нитки і забезпечує однаковий розмір усіх осередків мережі.
4
Щоб виконати вузол через мізинець, затисніть між великим і безіменними пальцями шаблон потрібного розміру, а середній палець вставте у верхню комірку. Нитка, що йде від її вузла, обмотайте один раз навколо шаблону і безіменного пальця одночасно, а потім зачепите за мізинець, середній і вказівний палець.
5
Пригорніть мізинець до долоні і проведіть човник правою рукою в петлю навколо безіменного пальця і шаблону.
6
Помістіть нитка над шаблоном і натягніть її у напрямку до верхньої осередку, знявши петлі з усіх пальців, крім мізинця. Все петлі повинні опинитися над шаблоном. Затисніть переплетення пальцями, звільніть мізинець і затягніть вузол.
7
Щоб виконати вузол з захлестом зверху, оберніть вільну нитку, що йде від вузла верхнього осередку, навколо шаблону, а потім проведіть човник з ниткою через верхню комірку.
8
Підтягніть комірку до верхньої частини шаблона. Затисніть вийшла петлю верхньої комірки пальцями і обведіть нитку навколо великого і вказівного пальців.
9
Пропустіть над ниткою над великим і вказівним пальцями човник і затягніть вузол так, щоб нитка охопила петлю на верхньому осередку.