Як зібрати парашут. Як зібрати перед.

Парашутний спорт сьогодні - один з найбільш затребуваних екстремальних видів спорту серед молоді, що вимагає точних дій і певних знань, від яких насамперед залежатиме життя парашутиста. Саме тому перед стрибком з парашутом людина повинна пройти спеціальну підготовку та інструктаж, які дозволять не зробити помилок при стрибку, розкажуть, як зібрати парашут правильно і розкриють інші не менш важливі питання перед початківцям парашутистом.
Інструкція
1
Насамперед, хотілося б зауважити, що збирається парашут «вкладається», тобто фахівцем, навченим особою, відповідальною за укладку, і «допомагає» - як правило, самим парашутистом. При цьому всі дії чітко контролюються інструктором.
2
Огляньте парашут перед укладанням. Для цього необхідно по черзі виконати наступні дії. Огляньте купола і стропи. Для цього необхідно на просвіт перевірити всі рядки і тканина купола. Тканина не повинна мати жодних сторонніх плям, повинна бути платною і цілісною. Стропи необхідно скласти разом і натягнути, щоб бачити їх цілісність і міцність.
3
Огляньте чохол купола. Слід уважно оглянути чохол на наявність пошкоджень, всі дрібні частини повинні бути справними.
4
Огляньте уважно гумові стільники. У разі якщо вами виявлені пошкодження, замініть стільники новими. Пам'ятайте, що проводити ремонт гумових сот суворо заборонено.
5
Огляньте підвісну систему. Дана система повинна бути так само без ушкоджень кріплень і текстильних деталей. Перевірте справність шнурового кільця, люверсів, карабінів, конусів, чохла і витяжного троса. Огляньте на предмет цілісності сумку, в яку буде проводитися укладка парашута.
6
Підготуйте парашут до складання. Вставте в гнучкий шланг трос витяжного кільця. Вкладіть саме кільце в кишеньку підвісної системи. З'єднайте замки на підвісній системі з двома пряжками.
7
Покладіть близько ранця для парашута все спорядження. Розташуйте підвісну систему вільними кінцями вгору. Ранець повинен лежати на підвісній системі. Пропустіть Укладальні трубку через люверси. Одягніть пружини на конус.
8
Почніть складати конус. Для цього спочатку складіть полотнище парашута, починаючи робити це знизу вгору. Перекиньте одну частину (праву) купола на ліву його половину. При цьому важливо, щоб маркування було зверху.
9
Складіть стропи після того, як закінчили з конусом. Надіньте на купол чохол і розташуйте його на ранці. Просмикніть гумові соти в кишені і пропустіть гнучкий шланг в шлевку підвісної системи.
10
Затисніть в дротяні петлі, які розташовані на клапанах, ранцеві гумки. Укладіть витяжку під ранцеві гуми. Для цього просмикніть петлю витяжного троса в петлю мотузки, а після цього в петлю троса пропустіть кінчик мотузки з карабіном і затягніть петлю.
11
Вкладіть карабін витяжної мотузки в праву кишеню клапана. Заправте кінчик гнучкого шланга в ранець під правий клапан. Заправте витяжну мотузку на правому клапані ранця в кільце. Все готово - парашут зібраний і готовий до експлуатації.