Як зберегти документ Як малюнок. Як зберегти таблицю exel у вигляді малюнка.

Знання про те, як зберігати документи у вигляді малюнка може знадобитися в різних ситуаціях. Способів для реалізації задуманого теж декілька. Все залежить від того, з яким додатком працює користувач, адже така можливість передбачена не тільки в графічних редакторах. Зокрема, в редакторах Microsoft Office Word і Excel можна зберігати документи не тільки у вигляді тексту або html-сторінок, але і у вигляді зображення.
Інструкція
1
Щоб зберегти документ у вигляді малюнка в графічному редакторі, вкажіть правильне розширення файлу (.bmp,.jpg", .dds, .png" і так далі). Для цього - на прикладі Adobe Photoshop - у верхньому рядку меню клацніть по пункту «Файл» (File) і виберіть команду «Зберегти як» (Save as). У діалоговому вікні вкажіть директорію для збереження, в полі «Ім'я файлу» (File name) введіть назву свого файлу, в полі «Тип файлів» за допомогою списку оберіть потрібний формат. Натисніть кнопку «Зберегти».
2
Щоб зберегти документ в кроссплатформенних форматі в редакторі Microsoft Office Word або Microsoft Office Excel, натисніть на круглу кнопку Office в лівому верхньому кутку документа і виберіть з меню команду «Зберегти як». Після вибору директорії і введення імені документа за допомогою списку в полі «Тип файлу» виберіть розширення PDF (* .pdf) та натисніть кнопку «Зберегти». Якщо ви хочете, щоб надалі текст в документі був доступний для редагування, збережіть свій документ повторно, але в текстовому форматі. Майте на увазі, що якщо ви збережете документ у форматі .docx (.xlsx), а потім просто виправите в імені файлу розширення на .pdf, ви не отримаєте бажаного результату.
3
Інший спосіб передбачає більш творчий підхід. Відкрийте документ, який хочете зробити малюнком і «сфотографуйте» його. Для цього використовуйте будь-який додаток для захоплення зображення або скористайтеся кнопкою Print Screen. Відкрийте в графічному редакторі тільки що зроблений знімок (а якщо користувалися клавішею Print Screen, створіть новий документ і вставте в нього зображення з буфера обміну), за потребою відредагуйте малюнок (обріжте поля, налаштуйте контрастність, колір і так далі). Збережіть файл у форматі зображення.