Як укладати бікрост. інструкція з укладання Бікрост.

Цей наплавляється з'явився на ринку на початку 90-х років. Бікрост являє собою склотканина, на яку нанесено високоякісне скорозшивач на основі бітуму. Дахове покриття, влаштоване бікрост, водонепроникне, Теплотривкість, пожаробезопасно і має довгий термін служби.
Вам знадобиться
  • - бікрост;
  • - бітумний праймер;
  • - пропановая пальник.
Інструкція
1
Підготуйте поверхню, очистіть її від сміття. Усуньте будь-які нерівності, що стирчить арматуру і цвяхи. Цементним розчином закладіть всі великі поглиблення і тріщини. Для забивання невеликих заглиблень використовуйте бітумну мастику. Укладати бікрост потрібно при температурі вище + 5 ° Цельсія. Якщо температура навколишнього середовища нижче цього показника, монтаж слід проводити в спеціально створених «тепляках».
2
Для якісного наплавления поверхню необхідно поліпшити. Щоб домогтися максимальної адгезії, зв'язати пил і заповнити всі пори, заґрунтуйте поверхню бітумним праймером, або розведіть бітум бензином (1: 3). Після грунтовки дайте основи добре висохнути і тільки тоді приступайте до подальших робіт. Якщо ухил даху більше 15%, розкочуйте рулони паралельно ухилу на схилі схилів; якщо нахил менше 15% - перпендикулярно і паралельно ухилу. Розкачайте рулони Бікрост по всій поверхні і за допомогою покрівельного ножа зробіть раскройку. Після раскройки матеріал знову скрутіть в рулони.
3
Тепер приступайте безпосередньо до наплавленню матеріалу. Покладіть рулон в один з кутів. Встаньте так, щоб рулон розвертався «на себе». Щоб було зручніше розгортати рулон, використовуйте кочергу або подібний предмет. Підпаліть пропановий пальник. Поступово розвертайте рулон, розплавляючи пальником підставу. Нагрівайте нижній шар, робіть пальником плавні рухи для досягнення рівномірності в плавленні нижнього шару.
4
Наступний рулон встановіть так, щоб шар Бікрост лягав внахлест попереднього не менше, ніж 0,1 м. Це дозволить убезпечити і зміцнити стики і підвищити якість настилу. Оскільки найпроблемніші місця - це стики, майстри з укладання гідроізоляційних матеріалів радять не нехтувати 10-тісантіметровий нахлестом і не ходити по бікрост. Бажано в місцях нахлестов притискати катком один шар поверх іншого.