Як додати секції на алюмінієві радіатори. ключ для розділення алюмінієвого радіатора.

При встановленні алюмінієвих радіаторів дуже важливо правильно розрахувати необхідну кількість секцій, оскільки від цього залежатиме температура в приміщенні в зимовий час. Якщо цього не зробити, то доведеться нарощувати додаткові.
Інструкція
1
Проведіть розрахунки, які повинні виходити з такого: при висоті стелі 2,6 м на обігрів одного квадратного метра житлового приміщення необхідно дві секції радіатора. Однак фахівці настійно радять встановити радіатори з «запасом» секцій. Набагато простіше зменшити тепло, чим компенсувати його нестачу додатковими джерелами.
2
Пам'ятайте: не на всі типи алюмінієвих радіаторів можна поставити додаткові секції. До них відносяться моделі, виготовлені методом екструдування (витискування). Деталі в ньому з'єднуються між собою в єдину конструкцію пресуванням, тому її вже неможливо наростити. У цьому випадку недолік секцій доведеться заповнювати установкою додаткового радіатора, якщо для нього залишилося місце.
3
Майте на увазі, що по секционному принципом створені біметалічні радіатори опалення, виготовлені з низьковуглецевої сталі і покриті зверху високоякісним алюмінієвим сплавом. Усі секції з'єднані між собою радіаторними ніпелями, а герметичність конструкції забезпечують спеціальні кільцеві прокладки.
4
Перед початком збирання переконайтеся, що всі приготовані комплектуючі призначені саме для цієї моделі радіатора. Для того щоб наростити додаткову секцію на радіатор, спочатку від'єднайте підводять труби опалення і виверніть торцеві радіаторні пробки з потрібною вам боку вгорі і внизу.
5
Потім точно сумістите додаткова ланка з радіатором, встановіть кільцеві прокладки з термостійкої гуми і за допомогою спеціального ключа починайте обережно угвинчувати радіаторний ніпель в алюмінієвий колектор. Глибина захоплення повинна становити мінімум чотири витка різьби.
6
Переконавшись у міцності конструкції, можете приступати до стикування наступної секції. Після закінчення зборки поставте на місце радіаторні пробки і підключіть, правда, вже зі зміщенням, підводять труби опалення.