Як замінити задній двірник. Як замінити гумки двірників.

В ході експлуатації гумка заднього двірника перестає працювати як годиться через погодні умови або з інших причин. Виникає необхідність її заміни. Традиційна процедура заміни досить проста.
Інструкція
1
Щоб зробити заміну гумки на задньому склоочисники, вам знадобиться нова гумка, яку можна завжди купити в магазині автозапчастин. Відтягніть склоочисник від скла, якщо конструкція це дозволяє зробити. Зігніть щітку, трохи сместите гумку праворуч у напрямку до середини склоочисника, щоб вона вийшла з держателя з правого краю.
2
Звільніть гумку склоочисника з тримача з лівого краю. Витягуйте гумку, простягаючи її по пазу щітки склоочисника. Візьміть нову гумку і встановіть її, виконавши зазначені вище дії, тільки в зворотному порядку: вставте гумку склоочисника, протягніть її по держателю і закріпіть в кліпсі зліва. Потім простягніть гумку по склоочиснику і закріпіть з правого боку.
3
На деяких моделях двірник практично не відхиляється від скла, що дуже ускладнює заміну гумки, роблячи цей процес більш трудомістким і не дуже зручним. В цьому випадку можна зняти склоочисник разом з повідцем, для чого знадобиться спеціальний знімач. Знімач також можна купити в автомагазині.
4
Приготуйте знімач, потім зніміть чорний ковпачок, який знаходиться в основі. Для цього просто дбайливо придавите його пальцями, і він зніметься без пошкоджень. Розкрутіть гайку 10 мм. (Якщо гайка затягнута туго - збризніть її «рідким ключем», можна скористатися WD). Встановіть знімач, зачепивши його краю за поводок, і обертайте гвинт знімача, поки повідок не звільниться. Повідець насаджується досить щільно, тому обертання буде із зусиллям.
5
Після того, як зняли поводок, замініть гумку, провівши ті дії, які вже описані вище. Встановіть поводок на місце, для чого одягніть його на посадкове місце, закрутіть гайку 10 мм і надіньте захисний ковпачок.
Зверніть увагу
Якщо виникла необхідність зняти моторчик, то після зняття ковпачка і відвернення гайки відкрийте задні двері, зніміть нижню панель, отстегнув засувки. Від'єднайте від моторчика склоочисника провід. Виверніть болти кріплення і зніміть моторчик.
Корисна порада
При використанні знімача обкрутить його краю ізоляційною стрічкою. Це вбереже від можливого пошкодження всі інші частини конструкції.