Як організувати пікнік.

Суботній ранок. Золоті промінчики сонця пробиваються крізь щілину між шторами, не даючи навіть у вихідний поспати до обіду. І правильно. Вихідні для того, щоб відпочивати. А справжній відпочинок повинен бути активним. І значить, саме час поснідати і відправлятися всією сім'єю на пікнік. Свіже повітря, природа - що ще потрібно, щоб день за містом пройшов добре? Потрібна правильна організація.
Інструкція
1
Не готуйте бутерброди заздалегідь. Наріжте і складіть окремо хліб, ковбасу, сир, овочі. Використовуйте для упаковки харчову плівку або фольгу. По приїзду на місце кожен з учасників пікніка зможе сам спорудити собі бутерброд, який гарантовано матиме апетитний вигляд. Якщо ж бутерброд ви зберете будинку, то за час подорожі до місця пікніка він розм'якне і стане виглядати несвежім.То ж стосується і різноманітних салатів. Звичайно, різати на природі яйця, шинку або курку не дуже зручно, а тому салати доведеться накришити будинку. Але заправку (сметану, майонез) візьміть з собою і заправте салат пере самим вживанням.
2
Добре «йдуть» на природі м'ясні страви. Оберніть в фольгу м'ясний рулет, запечену курку. До кінця пікніка від них не залишиться й шматочка. Якщо планується шашлик, подбайте про соусі, невеликій мангалі, шампурах і вугіллі, на якому буде готуватися м'ясо. Обов'язково прихопіть із собою солодощі - печиво, цукерки, фрукти. Звичайно ж, все це доведеться акуратно упакувати в пластикові ємності з герметичними кришкамі.Позаботьтесь про напої. Хороший варіант - чай, кава в термосі і пара пляшок прохолодних напоїв.
3
Візьміть з собою кілька комплектів одноразового посуду - склянки, тарілки, виделки, ложки, ножі. Беріть з таким розрахунком, щоб на кожного учасника пікніка припадав триразовий запас посуду (3 тарілки, 3 склянки, 3 вилки, 3 ножа, 3 ложки). Не забудьте про серветки.
4
Подбайте про те, на чому буде відбуватися бенкет. Візьміть з собою покривало і великий шматок плівки, щоб не класти покривало на сиру землю.
5
Не забудьте прихопити з собою сонцезахисний крем, засоби захисту від укусів комах. Також знадобляться вата, бинт, зеленка, йод, бактерицидний пластир (у лісі маса можливостей подряпатися, поранитися), перекис водню.
6
Обов'язково продумайте розважальну програму пікніка. Адже нудно просто приїхати в ліс, з'їсти бутерброди і виїхати. Візьміть з собою м'яч, тенісні ракетки. Не забудьте фотоапарат (заздалегідь зарядите його акумулятори) або відеокамеру.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WYvfXgSdc-o
Корисна порада
Закінчивши відпочинок, зберіть всю пластиковий посуд в мішок для сміття і викинете на найближчій смітнику. Пам'ятайте, пластикова тарілка використовується 20 хвилин, а розкладається сотні років. Погасите багаття, якщо ви його розводили, зберіть залишки їжі, сміття. Якомога ретельніше знищіть всі сліди свого перебування.