Як відключити обмеження доступу. Як відключити content advisor.

Обмеження доступу до вмісту (Content Advisor), існуюче в Internet Explorer, є стандартною функцією браузера. Відключення цього параметра вимагає наявності пароля, який, в більшості випадків, давно втрачений і не підлягає відновленню. Проте, відключення обраної функції здійсненно.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи Microsoft Windows і перейдіть в пункт «Виконати» для запуску інструменту «Редактор реєстру».
2
Введіть значення regedit у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди. (Рекомендується створення резервної копії ключів реєстру перед застосуванням будь-яких змін.)
3
Розкрийте гілку реестраHKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Ratingsі викличте контекстне меню ключа Key кліком правої кнопки миші.
4
Вкажіть команду "Видалити" і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження застосування вибраних змін.
5
Викличте контекстне меню підключа .Default і видаліть його (при існуванні ключа).
6
Запустіть браузер Internet Explorer і розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми.
7
Вкажіть пункт «Властивості оглядача» і перейдіть в пункт «Обмеження доступу».
8
Виберіть пункт Content і перейдіть на вкладку «Зміст» діалогового вікна «Властивості оглядача».
9
Натисніть кнопку «Відключити» в розділі «Обмеження доступу» і створіть новий пароль в поле Password.
10
Підтвердіть значення нового пароля повторним введенням обраного значення в поле Confirm password і натисніть кнопку OK для застосування зроблених змін.
11
Перейдіть на вкладку "Дозволені вузли» і введіть адресу необхідної інтернет-сторінки в поле «Дозволяти перегляд наступного вузла».
12
Натисніть кнопку «Завжди» для створення запису в «Список дозволених та заборонених веб-вузлів».
Зверніть увагу
Некоректне внесення змін до записів системного реєстру може призвести до необхідності повної переустановки операційної системи Windows, а тому повинно виконуватися тільки за наявності повної впевненості в необхідності обраних змін.