Як відключити спеціальні можливості.

Вбудована функція спеціальних можливостей операційної системи Microsoft Windows орієнтована в першу чергу на людей, що страждають різними фізичними вадами. Цей набір інструментів дозволяє зробити роботу з комп'ютером більш зручною й легкою. Відключення спеціальних можливостей може бути виконано стандартними інструментами Windows.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції відключення спеціальних можливостей.
2
Вкажіть пункт «Переключення» до класичного вигляду »в лівій частині вікна програми і використовуйте пункт« Спеціальні возможності2 для виклику нового діалогового вікна.
3
Перейдіть на вкладку «Загальні» і застосуєте прапорець на полі «Відключати при простої протягом:».
4
Вкажіть необхідний період часу в випадаючому меню і натисніть кнопку OK для виконання команди.
5
Натисніть кнопку «Закрити» для застосування обраних змін і виконайте одночасне натискання клавіш Win + R (або Ctrl + Esc) для повернення в головне меню "Пуск" для виконання альтернативного методу операції відключення спеціальних можливостей.
6
Натисніть клавішу С для переходу в пункт «Панель управління» і натисніть клавішу Tab для перемикання до класичного вигляду відображення ярликів панелі.
7
Підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter і виберіть пункт «Спеціальні можливості», використовуючи клавіші зі стрілками.
8
Натисніть клавішу Enter для підтвердження свого вибору і перейдіть на вкладку «Загальні» діалогового вікна за допомогою клавіш Ctrl + Tab.
9
Застосуйте прапорець на полі «відключати при простої протягом:» за допомогою натискання клавіші T і вкажіть необхідну кількість хвилин, використовуючи клавіші з символом стрілки, спрямованої вгору або вниз.
10
Натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди і виконайте одночасне натискання клавіш Alt + F, C для завершення роботи інструменту «Панель управління».
11
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Усі програми» для повного відключення функції спеціальних можливостей.
12
Вкажіть пункт «Стандартні» і розкрийте посилання «Спеціальні можливості».
13
Зніміть прапорці на поле «Використовувати такий спосіб включення» в розділах «Клавіатура», «Звук», «Екран», «Миша» і «Загальні» і натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору.
14
Повторіть натискання кнопки OK для застосування обраних змін.