Як відкрити зіпсований файл Word. Як відкрити зіпсований текстовий документ.

Нерідко користувач персонального комп'ютера стикається з проблемами нечитаю файлів. Це може бути пов'язано з неправильним завершенням або збереженням документів, порушенням файлової системи жорсткого диска і т.д. Відновити такі файли досить важко, але шанс вдалого результату в сформованій ситуації завжди є.
Вам знадобиться
  • програмне забезпечення Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Найчастіше під час роботи з текстовими редакторами відбувається випадкове зависання, а слідом і втрата вмісту документа. Відновити закритий файл можна кількома способами, але краще підстрахуватися трохи раніше, обравши в налаштуваннях програми опцію автосохранения.
2
Після активації опції автосохранения запустите програму MS Word. Відкрийте пошкоджений файл: натисніть меню «Файл» і виберіть пункт «Відкрити». У вікні, знайдіть і виберіть шуканий документ. Перед натисненням на кнопку «Відкрити» зверніть увагу багатофункціональність цієї кнопки.
3
Поруч з цією кнопкою розташовується невелика ділянка, на якому нанесений трикутник (знак розкривається меню). Натисніть на нього і перед вами з'явиться меню, що випадає.
4
Виберіть найостаннішу рядок меню - «Відкрити і відновити». Документ, що містить в тексті кирилицю, буде перетворений, на екрані з'явиться відповідне діалогове вікно. Виберіть кодування, в якій був створений документ, і натисніть кнопку «ОК». Варто відзначити, що при виборі кодування, яку вказав MS Word, можна втратити всі дані і вони візьмуть нечитаний вигляд.
5
При появі на екрані написи «Показати виправлення», перегляньте список виправлень. Як правило, виправлень буває небагато, тому сміливо натискайте «ОК», т.к. правку тексту найкраще робити в відновленої копії.
6
Також є й інший спосіб відновлення документів, створених в MS Word. Запустіть програму, натисніть клавіші Ctrl + O. У вікні, в поле «Тип файлів» виберіть пункт «Відновлення тексту з будь-якого файлу».
7
В цьому ж вікні необхідно виділити ваш документ і натиснути кнопку «Відкрити». За допомогою відновлення цим способом ймовірність відкриття пошкоджених файлів значно зростає.