Як відкрити магазин оптики. відкрити відділ оптики.

У наш час проблеми із зором зустрічаються у кожної третьої. Причин цьому безліч: великі навантаження в школі, нервове напруження, тривале перебування за екраном монітора і телевізора і, звичайно, вік. У зв'язку з цим на оптику попит досить великий. А значить, відкриття магазину оптики може бути дуже прибутковою справою.
Інструкція
1
Щоб відкрити магазин оптики, вам буде потрібно отримати ліцензію на право займатися фармацевтичною діяльністю. Якщо крім очок ви збираєтеся продавати контактні лінзи, то знадобиться і медична ліцензія. Крім того, у директора магазину оптики повинно бути фармацевтична освіта, стаж роботи в медичній сфері та акредитація.
2
Для відкриття магазину знайдіть відповідне приміщення. Бажано, щоб воно розташовувалося на жвавій вулиці поруч із великими магазинами і бутіками. Можна відкрити магазин оптики і в густонаселеному спальному районі. Площа приміщення повинна бути досить великою. Адже вам необхідно буде відвести місце під кабінет діагностики з перевірки зору та підбору оптики, а також торговий зал.
3
Оформіть торговий зал зі смаком. Поставте дзеркальні вітрини для підбору оправ і звичайні вітрини для аксесуарів (серветок, футлярів, чохлів тощо). Окрему вітрину виділіть під контактні лінзи і під сонцезахисні окуляри. Обладнайте місце для очікування клієнтами черги в кабінет діагностики. Поставте туди журнальний столик і пару крісел.
4
Що стосується персоналу, то в магазин оптики будуть потрібні 1-2 продавця-консультанта, 1 касир, лікар з підбору контактних осіб або очок, технік з виготовлення лінз і збірці очок.
5
Обладнайте кабінети лікаря і техніка. Для цього придбайте офтальмоскоп, проектор знаків, набір пробних лінз і т.д. Знадобиться також професійне обладнання для зборки очок, для свердління й фарбування лінз, ультразвукова мийка. Вартість обладнання досить висока. Воно може обійтися в кілька десятків тисяч доларів.
6
Асортимент магазину оптики має бути досить широкий і повинен розраховуватися на клієнтів різної статі, віку та достатку. Необхідно закупити великий набір оправ (500-600 видів), сонцезахисних окулярів, контактних і очечной лінз, аксесуарів. Обов'язково придбайте 1-2 серії по догляду за контактними лінзами