Як відкрити свій магазин господарських товарів. назви дрібних хоз.магазінов.

Без господарських товарів не обходиться жодна прибирання, прання, миття посуду або ремонт. Люди вже давно звикли використовувати господарський інвентар та побутову хімію в повсякденних справах. Саме тому такі товари вважаються самими затребуваними після продуктів харчування товарами, на продажу яких можна непогано заробити.
Інструкція
1
Перед тим як відкрити магазин господарських товарів, пройдіть реєстрацію як юридичної особи або індивідуального підприємця. Другий варіант набагато простіше. Він дозволяє істотно спростити податковий і бухгалтерський облік. Але якщо ви плануєте відкрити великий магазин, який буде укладати договори на поставку госптоварів з різними установами та підприємствами, то доцільно зареєструвати юридичну особу.
2
Для відкриття магазину вам потрібно приміщення. Добре, якщо воно буде розташовуватися на жвавій вулиці або в густонаселеному спальному районі. Площа його повинна бути досить великою, не менше 100 квадратних метрів, щоб розмістити торговий зал і складське приміщення.
3
Існує два способи обслуговування покупців: торгівля через прилавок і самообслуговування. Відкриваючи магазин господарських товарів, віддайте перевагу другому варіанту. Але при цьому необхідно буде обладнати систему безпеки. Звичайно, можна поєднати обидва способи обслуговування, продаючи дрібні товари через прилавок.
4
Обладнайте магазин. Для цього придбайте центральні та пристінні стелажі (їх кількістю буде залежати від площі магазину та асортименту товару), 2-3 каси, осередки для зберігання речей, столи для упаковки, візки та кошики для покупців. Якщо частина товарів у вашому магазині буде продаватися через прилавок, то потрібно ще кілька вітрин і каса.
5
Асортимент господарських товарів може бути дуже широкий. Це побутова хімія, кухонно-господарські речі, садово-городній інвентар, лакофарбові товари, товари для дрібного побутового ремонту і т.д. Крім того, в сезон свят асортимент можна розширювати різними прикрасами для дому, сувенірами, які, як правило, купуються в якості подарунків.
6
Займіться пошуком і підбором персоналу. Невеликому магазину господарських товарів на початковому етапі буде потрібно 2-3 продавця, що працюють змінами, вантажник, бухгалтер і директор.
7
Що стосується реклами, то до моменту відкриття магазину слід провести масштабну рекламну кампанію, для того щоб залучити якомога більше покупців. Серед засобів реклами можна використовувати листівки, розміщення оголошень у друкованих виданнях, на радіо, телебачення та Інтернеті.
Відкриття власного господарського магазина - це один з найбільш очевидних способів почати свій бізнес. Основа ідеї проста: ви купуєте товар за оптовою ціною, а пропонуєте купити за більш високою. У роздрібній торгівлі конкуренція висока, і тому, щоб домогтися успіху, потрібно запропонувати споживачеві необхідний товар за хорошою ціною і з хорошим обслуговуванням.
Інструкція
1
Зареєструйтеся в якості індивідуального підприємця або ТОВ. Щоб почати працювати, вам необхідно отримати дозвільні документи від органів державного пожежного нагляду та Росспоживнагляду. Також не забудьте зареєструвати в податковій контрольно-касову машину.
2
Місце розташування магазина - це основний елемент успіху. Найбільшою статтею витрат є орендна плата. Тому приміщення вибирайте з розумом. Магазин можна відкрити, знявши приміщення на жвавій вулиці в діловому або спальному районі, або в торговому центрі. Вибирайте приміщення для майбутнього магазина , виходячи з «ціни» одного покупця.
3
Придбайте необхідне торгове обладнання - прилавки, стелажі, вітрини, шафи. При облаштуванні торгового залу пам'ятайте про загальний дизайнерському враженні. Не забувайте, що відвідувачам має подобатися перебувати у вашому магазині. В красивий і добре обставлений магазин люди захочуть повернутися.
4
Укладіть договори на поставку товару. При пошуку постачальників вибирайте фірми з хорошою репутацією, здатні запропонувати вам якісний товар за прийнятною ціною. Вибирайте партнерів для тривалих торгових відносин, у майбутньому це принесе вам більш вигідні умови співпраці.
5
Товар необхідно розташовувати за принципом зручності для відвідувача і в той же час для найбільшої збереження. При відкритті свого магазина , вивчите основи мерчендайзингу. Використовуйте знання психології споживача для отримання найбільшого доходу. Продумайте, як можна розмістити цінники, щоб вони привернули увагу покупців. Щоб привабити відвідувачів використовуйте всі можливі способи. Увімкніть відповідну музику, грамотно встановіть освітлення, навіть запах грає свою роль.
6
При відкритті магазина вам будуть потрібні висококваліфіковані продавці. На перший час доручіть роботу з підбору персоналу кадровому агентству. Це вбереже вас від помилок і допоможе заощадити час.